close icon
page-title
Zanim się pojawiłeś
Zanim się pojawiłeś

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Me Before You
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: New Line Cinema

Zanim się pojawiłeś 2016 - Oglądaj cały film za darmo!

star7.9
11936Ocen
date2016
date1h 50m

Skomentuj

 • avatar

  SerialowaZuza

  |8 godziny temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |5 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  CineCluster

  |10 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  DramaDevotee

  |12 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  MysterySeeker

  |14 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  FlickFanatic

  |14 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Zanim się Pojawiłeś (2016) - obejrzyj koniecznie ten wzruszający dramat

Zanim się Pojawiłeś to poruszający dramat z 2016 roku, który opowiada historię sparaliżowanego Will'a (Sam Claflin) i jego opiekunki Louisy (Emilia Clarke). Film ten z pewnością poruszy twoje serce i sprawi, że się wzruszysz.

Louisa jest młodą i pełną energii dziewczyną, która zostaje zatrudniona jako opiekunka dla sparaliżowanego Will'a. Choć na początku ich relacje są dość chłodne, z czasem między bohaterami rodzi się głęboka więź.

Will pomimo swojego kalectwa jest błyskotliwym i dowcipnym mężczyzną. Jednak jego stan powoli go przytłacza i każe mu podjąć radykalną decyzję. Louisa stara się go przekonać, by zmienił zdanie i spróbował jeszcze raz zakosztować radości życia.

Film Zanim się Pojawiłeś porusza ważne kwestie etyczne związane z eutanazją, ale przede wszystkim skupia się na ludzkich emocjach i relacjach. Chemia między aktorami oraz wzruszająca fabuła sprawiają, że ten obraz warto koniecznie obejrzeć.

Zanim się pojawiłeś

Poznaj poruszającą historię Will'a i Louisy

Zanim się Pojawiłeś opowiada wzruszającą i pełną emocji historię dwojga ludzi - sparaliżowanego Will'a Traynora (Sam Claflin) i jego opiekunki Louisy Clark (Emilia Clarke).

Will był niegdyś utalentowanym finansistą, który prowadził aktywne i pełne wrażeń życie. Jednak po wypadku samochodowym został sparaliżowany od szyi w dół i jego świat się załamał. Zamknął się w sobie, popadł w depresję i chce poddać eutanazji.

W jego życiu pojawia się Louisa - pełna energii i optymizmu dziewczyna, która zostaje zatrudniona jako jego opiekunka. Początkowo Will jest wobec niej niechętny i niemiły, jednak z czasem między bohaterami rodzi się silna więź.

Louisa namawia Willa, by jeszcze raz spróbował cieszyć się życiem i pokazuje mu, że mimo kalectwa wciąż może przeżywać wspaniałe chwile. Czy ich relacja odmieni sposób myślenia Willa i sprawi, że zechce kontynuować swoją walkę? Tego dowiesz się oglądając ten poruszający dramat.

Zakochaj się w tej wzruszającej opowieści o miłości i życiu

Film Zanim się Pojawiłeś to przede wszystkim wzruszająca opowieść o uczuciu, jakie rodzi się między dwojgiem zupełnie różnych osób.

Louisa jest radosną i pełną energii dziewczyną, która mimo trudności zawsze stara się patrzeć na świat z optymizmem. Will natomiast po wypadku popadł w apatię i depresję, a jego stan powoli go przytłacza.

Na początku bohaterowie darzą się antagonistycznymi uczuciami, jednak z czasem rodzi się między nimi głęboka relacja. Louisa swoim podejściem do życia zaczyna dodawać Willowi sił i chęci do walki.

Zanim się Pojawiłeś to nie tylko wzruszająca historia miłosna, ale także film, który skłania do głębokich przemyśleń na temat sensu życia i ludzkiego cierpienia. Porusza on bowiem także bolesne kwestie związane z eutanazją osób nieuleczalnie chorych.

Mimo poważnej tematyki, produkcja ta wciąga i wzrusza od pierwszej do ostatniej minuty. Z pewnością warto poświęcić czas na obejrzenie tego poruszającego dramatu.

Zanim się Pojawiłeś - filmy warte obejrzenia

Film Zanim się Pojawiłeś z 2016 roku to zdecydowanie jedna z tych produkcji, które koniecznie trzeba zobaczyć. Opowiada on poruszającą historię sparaliżowanego finansisty Willa (Sam Claflin) i jego pełnej energii opiekunki Louisy (Emilia Clarke).

Mimo że fabuła filmu skupia się głównie na relacji tych dwojga bohaterów, Zanim się Pojawiłeś porusza także szereg istotnych kwestii etyczno-moralnych związanych z ludzkim cierpieniem, depresją czy eutanazją.

Produkcja w reżyserii Thei Sharrock wzrusza i skłania do refleksji, a zarazem bawi i angażuje emocjonalnie. Znakomite aktorstwo Emilii Clarke i Sama Claflina sprawia, że chemia między bohaterami aż iskrzy, a ich losy nie pozostawiają obojętnym.

Jeśli szukasz poruszającego, a zarazem ciepłego i pełnego humoru dramatu, który zostanie z Tobą na długo, Zanim się Pojawiłeś jest tytułem obowiązkowym do obejrzenia. Gorąco polecamy!

Zanim się pojawiłeś

Obejrzyj ten dramat z Emilią Clarke w roli głównej

Emilia Clarke, aktorka znana przede wszystkim z Gry o Tron, zagrała główną rolę w poruszającym dramacie Zanim się Pojawiłeś z 2016 roku. Wciela się ona w postać Louisy - młodej, pełnej życia dziewczyny, która zostaje opiekunką sparaliżowanego finansisty.

Louisa swoją radością i optymizmem próbuje dodać otuchy przygnębionemu kalectwem Willowi (Sam Claflin). Między bohaterami rodzi się głęboka relacja, która odmienia ich spojrzenie na otaczający świat i sens życia.

Emilia Clarke znakomicie oddaje w tej roli energię i ciepło swojej bohaterki. Jej aktorstwo sprawia, że Louisa wydaje się postacią niezwykle autentyczną i lubi się z nią spędzać czas od pierwszych minut filmu.

Aktorka tworzy na ekranie zgrany duet z Samem Claflinem. Ich bohaterowie doskonale się uzupełniają, a iskrząca między nimi chemia sprawia, że z zainteresowaniem śledzimy rozwój ich relacji.

Emilia Clarke swą kreacją aktorską wnosi w film Zanim się Pojawiłeś wiele ciepła i wrażliwości. Jej rola Louisy to zdecydowanie jeden z powodów, dla których warto sięgnąć po tę poruszającą produkcję.

Zanim się Pojawiłeś to film, który koniecznie musisz zobaczyć

Zanim się Pojawiłeś to jeden z tych filmów, które po prostu trzeba zobaczyć. Jest to poruszający dramat z 2016 roku opowiadający historię sparaliżowanego Willa i jego opiekunki Louisy. Fabuła, aktorstwo, chemia między bohaterami - wszystko to sprawia, że produkcja ta wciąga od pierwszej minuty.

Louisa, grana przez Emilię Clarke, wnosi w film mnóstwo energii i ciepła. Jej postać próbuje dodać otuchy przygnębionemu kalectwem Willowi. Między bohaterami rodzi się niezwykła relacja, która zmienia ich spojrzenie na świat.

Film porusza ważne kwestie moralne dotyczące sensu życia czy eutanazji. Jednak przede wszystkim skupia się na opowieści o uczuciu, jakie rodzi się między dwojgiem zupełnie różnych ludzi. I to właśnie ta historia miłosna wzrusza i angażuje emocjonalnie od początku do końca.

Jeśli więc szukasz poruszającego dramatu z fascynującą fabułą i znakomitym aktorstwem, koniecznie sięgnij po Zanim się Pojawiłeś. To jeden z tych filmów, które po prostu trzeba zobaczyć.

8 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 11936

Udostępnij