close icon
page-title
Uprowadzona
Uprowadzona

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Taken
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Francja, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: EuropaCorp

Uprowadzona 2008 - Oglądaj cały film za darmo!

star7.4
10809Ocen
date2008
date1h 34m

Skomentuj

 • avatar

  Kokolonso092

  |3 godziny temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  SerialowaZuza

  |2 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |3 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  YElov

  |3 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  DramaDevotee

  |9 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  FlickFanatic

  |9 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  BoxsetBinge

  |9 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  CineCluster

  |10 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  MysterySeeker

  |11 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  MatPat

  |13 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo z filmami i wreszcie mam to. Ale warto się zarejestrować żeby bez reklam było!

Spis treści

Uprowadzona 2008 rok - filmy wart obejrzenia

Uprowadzona to film akcji z 2008 roku, który zdecydowanie warto obejrzeć. Opowiada historię córki byłego agenta, która zostaje porwana podczas podróży po Europie. Rozpoczyna się zacięte polowanie ojca na porywaczy, aby uratować córkę.

Film od pierwszych minut wciąga widza w swoją akcję. Jest pełen napięcia, zwrotów akcji i trzyma w napięciu do samego końca. Dlatego zdecydowanie zalicza się do mega wciągających filmów, które po prostu nie pozwalają się odłączyć.

Dodatkowym atutem jest świetna gra aktorska Liams Neesona w roli głównej. Jego kreacja ojca desperacko poszukującego córki sprawia, że tak naprawdę przeżywamy ten film razem z bohaterem.

Podsumowując, Uprowadzona to zdecydowanie jeden z filmów na dziś wieczór, których szukamy - pełen akcji i napięcia od deski do deski.

Uprowadzona

Poszukiwania córki trwają - fajne filmy

Kiedy córka głównego bohatera zostaje porwana podczas wakacji w Paryżu, rozpoczyna się prawdziwy wyścig z czasem. Ojciec, były agent służb specjalnych, rusza jej na pomoc śladem porywaczy.

W tej części filmu mamy okazję zobaczyć prawdziwe umiejętności bohatera w akcji. Pokazuje on, że zrobi wszystko, by odnaleźć córkę - jego determinacja i radykalne metody działania robią wrażenie.

Mamy tu do czynienia z prawdziwym kinem akcji w najlepszym wydaniu. Tempo wydarzeń jest szalone, a Liam Neeson prezentuje klasę światowego aktora.

Nie ustąpi, nie podda się, póki nie odnajdzie córki.

Ten fragment filmu zalicza się do tych fajnych filmów, których po prostu nie można przegapić. Trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać wzroku od ekranu ani na chwilę.

Porwana w czasie podróży - ciekawe filmy

Córka głównego bohatera zostaje porwana, kiedy jest na wakacjach w Paryżu. Dziewczyna dzwoni do ojca z desperackim wołaniem o pomoc, zanim urywa się połączenie.

To bardzo mocny, poruszający moment, który od razu wprowadza widza w nastrój filmu. Wiemy, że stawką jest życie dziewczyny i mamy świadomość, jak bardzo liczy się czas.

Film buduje napięcie już od pierwszych scen, a gra aktorska sprawia, że tak naprawdę współodczuwamy strach i przerażenie bohaterów. Jest to zdecydowanie jeden z ciekawe filmów, które potrafią poruszyć widza.

 • trzymający w napięciu od początku do końca
 • wciągający widza w fabułę
 • ze świetnymi rolami aktorskimi

To tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że Uprowadzona jest filmem obowiązkowym dla każdego fana dobrego kina sensacyjnego.

Ojciec rusza jej na ratunek - mega wciągające

Główny bohater, były agent, nie zamierza bezczynnie czekać aż policja odnajdzie jego córkę. Rusza jej tropem śladem porywaczy, wykorzystując swoje specjalne umiejętności i kontakty.

Mamy okazję zobaczyć go w akcji - jest zdeterminowany i bezwzględny w dążeniu do celu, jakim jest odnalezienie córki. Widz trzyma kciuki, aby mu się to udało, bo też przeżywa tę historię.

Film trzyma w napięciu i każda minuta przynosi nowe zwroty akcji. Zdecydowanie można go zaliczyć do mega wciągających filmów, od których ciężko oderwać się choćby na chwilę.

Uprowadzona

Ściga porywaczy bez wytchnienia - filmy HD

Główny bohater podąża tropem porywaczy swojej córki z Francji aż do Stanów Zjednoczonych. Nie cofnie się przed niczym, by ją uratować - jego zaciętość robi ogromne wrażenie.

Film został świetnie zrealizowany pod względem technicznym, dzięki czemu jakość obrazu stoi na najwyższym poziomie. Ogląda się go więc z prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowo dynamiczny montaż i sceny akcji trzymają w napięciu i sprawiają, że czas mija niezwykle szybko. To zdecydowanie jeden z tych filmów HD, które po prostu trzeba zobaczyć.

Odnajduje córkę - filmy dla każdego

W finałowej części filmu dowiadujemy się, czy głównemu bohaterowi udaje się uratować porwaną córkę. Mamy okazję zobaczyć ostatnią rozgrywkę ojca z porywaczami.

Jest to bardzo emocjonujący moment, a widz trzyma kciuki za szczęśliwe zakończenie. Doczekuje się go - córka zostaje odnaleziona i uratowana z opresji.

Uprowadzona to zdecydowanie jeden z filmów dla każdego - zarówno dla fanów kina akcji, jak i dla tych, którzy lubią mocne, wciągające historie. Warto go obejrzeć!

Nie przegap tego filmu - obejrzyj koniecznie!

Uprowadzona to film, który zdecydowanie zalicza się do filmów wartych obejrzenia. Opowiada historię byłego agenta, którego córka zostaje porwana podczas wakacji. Mężczyzna rusza jej na pomoc, ścigając bez litości porywaczy. Film trzyma w napięciu od deski do deski, a świetna gra aktorska sprawia, że tak naprawdę współodczuwamy emocje bohaterów.

Jeśli szukasz filmów na dzisiejszy wieczór, które Cię wciągną i nie pozwolą się oderwać od ekranu - Uprowadzona jest dla Ciebie. Tempo akcji, zaskakujące zwroty wydarzeń i nieustępliwość głównego bohatera w poszukiwaniu córki sprawiają, że to jeden z tych mega wciągających filmów, których po prostu nie można przegapić.

Dodatkowym atutem produkcji jest świetna jakość obrazu i montaż, dzięki czemu z czystą przyjemnością ogląda się ten film. Do tego mnóstwo dynamicznych scen akcji i pościgów - to zdecydowanie propozycja dla fanów filmów HD.

Podsumowując, Uprowadzona to propozycja dla każdego fana dobrego kina akcji z wciągającą fabułą i świetną obsadą aktorską. Zdecydowanie jeden z tych fajnych filmów, które trzeba zobaczyć koniecznie!

5 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 10809

Udostępnij