close icon
page-title
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Les Trois Mousquetaires : D'Artagnan
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania
 • Wydawca: Pathé

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 2023 - Oglądaj cały film za darmo!

star7
1017Ocen
date2023
date2h 01m

Skomentuj

 • avatar

  DramaDevotee

  |15 godziny temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  SerialowaZuza

  |3 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |6 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  FlickFanatic

  |6 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  Kokolonso092

  |7 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  MysterySeeker

  |13 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  CineCluster

  |14 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film

Oficjalny zwiastun

Spis treści

"Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" - nowy film akcji

Nowy film "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to porywająca historia przygód młodego Gascona D'Artagnana, który przybywa do Paryża, by zostać muszkieterem. Produkcja ta należy do fajnych filmów, które warto obejrzeć.

Film oparty jest na klasycznej powieści Aleksandra Dumasa i stanowi jej wciągającą ekranizację. Widzowie mogą liczyć na wiele emocjonujących scen akcji oraz pojedynków na szpady.

Produkcja mega wciągająca, zrealizowana z rozmachem. Obraz jest niezwykle barwny, a scenografia wiernie oddaje realia XVII-wiecznej Francji.

Wielkie gwiazdy francuskiego kina

W rolach głównych występują takie gwiazdy francuskiego kina, jak Vincent Cassel czy Eva Green. Aktorstwo stoi na najwyższym poziomie.

Vincent Cassel wciela się w postać charyzmatycznego i nieco tajemniczego Atossa, mentorae młodego D'Artagnana. Z kolei Eva Green gra Milady de Winter - intrygantkę.

Pozostali aktorzy również świetnie odnajdują się w swoich rolach. Cała obsada sprawia, że seans jest jeszcze bardziej wart obejrzenia.

Ekranizacja klasycznej powieści

Film jest efektowną ekranizacją powieści Aleksandra Dumasa "Trzej muszkieterowie", która ukazała się w pierwszej połowie XIX wieku.

Książka z miejsca podbiła serca czytelników i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych powieści przygodowych na świecie. Doczekała się wielu adaptacji filmowych, jednak ta należy do najlepszych.

Nowa ekranizacja "Trzech muszkieterów" to film, który koniecznie trzeba zobaczyć. Mnóstwo akcji, świetni aktorzy i barwna sceneria. Gorąco polecam!

Twórcy filmu postarali się maksymalnie wiernie oddać fabułę oryginału. Fani prozy Dumasa poczują się jak w domu!

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Porywająca przygoda młodego D'Artagnana

W centrum historii znajduje się postać młodego Gascona - D'Artagnana. To on przybywa do Paryża i pragnie zostać muszkieterem króla Ludwika XIII.

Początkowo nie jest łatwo. Musi stoczyć pojedynek z trzema muszkieterami - Atosem, Portosem i Aramisem, którzy o mało co nie pozbawiają go życia.

Jednak młodzieniec imponuje im swoją walecznością i odwagą. Od tej pory stają się nierozłącznymi przyjaciółmi, a D'Artagnan zostaje muszkieterem.

Czeka go wiele fascynujących i ciekawe przygody. Będzie walczył, pojedynkował się i romansował. A przy okazji pozna pewną piękną kobietę...

Oblężenie La Rochelle z muszkieterami

Jedną z kluczowych scen filmu jest oblężenie La Rochelle. Anglicy wspierają protestanckich mieszkańców miasta, którzy buntują się przeciwko katolickiemu królowi.

Kardynał Richelieu postanawia za wszelką cenę stłumić bunt i nakazuje oblegać miasto. W szturmie biorą udział także D’Artagnan i trzej muszkieterowie.

To dynamiczna, pełna akcji scena, oddająca realia XVII-wiecznych wojen religijnych we Francji. Pokazuje rozmach produkcji oraz znakomitą grę aktorską.

Inne sceny bitewne również robią duże wrażenie. Walki i pojedynki zostały pieczołowicie wyreżyserowane, a zdjęcia zrobione z rozmachem. To na pewno jeden z filmów hd godnych polecenia.

Podsumowanie

Nowa ekranizacja klasycznej powieści Aleksandra Dumasa to film, który koniecznie trzeba obejrzeć. "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to pozycja obowiązkowa dla fanów filmów przygodowych.

 • Wciągająca fabuła
 • Świetni aktorzy
 • Efektowne sceny walk

To propozycja zarówno na dziś wieczór, jak i na nudny, deszczowy dzień. Film dostępny jest na platformach streamingowych z lektorem, więc każdy może go obejrzeć za darmo i bez rejestracji.

Jeśli ktoś szuka fajnych filmów online, które wciągną i zapewnią świetną rozrywkę, gorąco polecam "Trzech muszkieterów: D'Artagnana"!

Podsumowanie filmu "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan"

Film "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to fascynująca opowieść o przygodach młodego Gascona, który przybywa do Paryża, by zostać muszkieterem. Jest to ekranizacja znanej na całym świecie książki Aleksandra Dumasa. Polecam ten obraz wszystkim miłośnikom fajnych filmów pełnych akcji i dramatycznych zwrotów akcji.

Produkcja wciąga od pierwszej minuty. Mamy tu intrygi polityczne z udziałem kardynała Richelieu, wątek miłosny z udziałem pięknej Konstancji, a także liczne sceny pojedynków i bitew. Wiele emocji dostarcza oblężenie La Rochelle z udziałem muszkieterów. Film został zrealizowany z wielkim rozmachem, scenografia i zdjęcia robią niesamowite wrażenie. To zdecydowanie jedna z najciekawszych filmów, jakie można obejrzeć.

W obsadzie znaleźli się znani francuscy aktorzy, m.in. Vincent Cassel, Eva Green czy Francois Civil. Ich kreacje aktorskie stoją na najwyższym poziomie. Są charyzmatyczni i potrafią wcielić się w swoje role. Dzięki temu postacie muszkieterów nabierają wyrazistego charakteru. Film z pewnością sprosta gustom kinomanów szukających filmów hd do obejrzenia.

Podsumowując, jest to świetna propozycja zarówno na dziś wieczór, jak i na każdy inny dzień. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku. Gorąco polecam ten obraz. Jest on dostępny legalnie i za darmo na wielu platformach z filmami online, więc naprawdę warto go nadrobić.

6 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1017

Udostępnij