close icon
page-title
Toy Story
Toy Story

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Toy Story
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Pixar

Toy Story 1995 - Oglądaj cały film za darmo!

star8
17821Ocen
date1995
date1h 21m

Skomentuj

 • avatar

  MovieBuffBartek

  |11 godziny temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  CineCluster

  |5 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  DramaDevotee

  |7 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  FlickFanatic

  |8 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  Kokolonso092

  |8 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  MysterySeeker

  |11 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  SerialowaZuza

  |14 dni temu
  Daje radę na maxa

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Zabawki ożywają - Toy Story (1995)

Kultowa animacja studia Pixar opowiadająca o przygodach zabawek, które ożywają, gdy nie ma w pobliżu ludzi. Głównym bohaterem jest Woody, kowbojska zabawka chłopca Andy'ego. Pewnego dnia do pokoju trafia nowoczesny kosmiczny żołnierzyk Buzz Astral, który szybko staje się ulubieńcem chłopca. Zazdrosny Woody postanawia pozbyć się rywala. Oglądając ten film przeniesiesz się do magicznego świata zabawek. Będziesz śmiał się i wzruszał razem z bohaterami.

Animacja Toy Story to obowiązkowe seanse dla całej rodziny. Film trafi w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mnóstwo humoru, niezwykłe przygody i wciągająca fabuła sprawią, że z przyjemnością obejrzysz Toy Story po raz kolejny.

Niezwykła oprawa wizualna, która zachwyca do dziś pomimo upływu lat oraz genialny dubbing sprawiają, że Toy Story to jedna z najlepszych i najbardziej kultowych animacji w historii.

Toy Story to obowiązkowe seanse rodzinne. Film trafi w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Toy Story

Co obejrzeć dziś - Toy Story

Szukasz ciekawego filmu na dziś wieczór? Toy Story to strzał w dziesiątkę! Ta kultowa animacja studia Pixar opowiada historię zabawek, które ożywają, gdy w pokoju nie ma ludzi.

Przenieś się do kolorowego świata zabawek razem z Woodym, kowbojską figurką oraz nowoczesnym kosmicznym żołnierzykiem Buzzem Astralem. Przeżyj z bohaterami mnóstwo zabawnych przygód i sytuacji. Uwierz, że Twoje zabawki tak naprawdę żyją własnym życiem.

Toy Story to ponadczasowa opowieść o przyjaźni, zazdrości i poszukiwaniu swojego miejsca na świecie. Film wciągnie Cię bez reszty. Będziesz się śmiał, wzruszał i trzymał kciuki za bohaterów. Gorąco polecam ten tytuł na dzisiejszy wieczór!

Uwierz, że Twoje zabawki tak naprawdę żyją własnym życiem.

Jak dobry film zabawić Cię może - Toy Story

Szukasz mega wciągającego filmu na wieczór? Sięgnij po Toy Story! Ta kultowa animacja studia Pixar opowiada o losach zabawek Andy'ego, które potajemnie ożywają. Gdy chłopiec zasypia, rozpoczyna się szalona zabawa.

Poznaj losy Woody'ego, kowbojskiej zabawki oraz nowoczesnego kosmicznego żołnierzyka Buzza Astrala. Między bohaterami wybucha konflikt o to, kto jest ulubieńcem Andy'ego. Czy uda im się dogadać i stworzyć zgraną paczkę przyjaciół?

 • zabawna fabuła,
 • wciągająca akcja,
 • barwne postacie.

Toy Story ma wszystko, czego potrzeba, by zabawić Cię na cały wieczór. Świetna zabawa gwarantowana! Gorąco polecam ten film rodzinie i znajomym. Gwarantuję, że będziesz zachwycony!

Obowiązkowe seanse rodzinne - Toy Story

Szukasz filmu na wspólny seans z całą rodziną? Toy Story to strzał w dziesiątkę! Kultowa animacja studia Pixar opowiada historię Andy'ego oraz jego zabawek, które potajemnie ożywają, gdy chłopiec idzie spać.

Poznaj barwnych bohaterów - kowboja Woody'ego, kosmicznego żołnierza Buzza Astrala oraz resztę paczki zabawek. Przeżyj razem z nimi szaloną przygodę pełną humoru, akcji i emocji. Film zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych widzów.

Idealny na seans rodzinny! Wciągająca fabuła Mnóstwo humoru

Animacja Toy Story ze wspaniałym polskim dubbingiem to prawdziwa perełka. Gorąco polecam ten film na wspólne oglądanie z bliskimi. Gwarantuję świetną zabawę dla całej rodziny!

Toy Story

Najlepsze bajki nie tylko dla dzieci - Toy Story

Toy Story to jedna z najlepszych i najbardziej kultowych animacji w historii kina. Film opowiada o tajnym życiu zabawek Andy'ego, które ożywają, gdy chłopiec zasypia. Głównymi bohaterami są Woody - kowbojska figurka oraz nowoczesny żołnierzyk Buzz Astral.

Szalona przygoda, mnóstwo humoru, wzruszeń i niezapomnianych postaci - z tych powodów Toy Story podbiło serca widzów na całym świecie. To bajka, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Świetna animacja, aktorski dubbing i ponadczasowa fabuła sprawiają, że ten film warto znać i oglądać regularnie.

Jeśli szukasz filmowej perełki dla całej rodziny, Toy Story jest dla Ciebie. Zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej animacji i zapadnięcia w zaczarowany świat zabawek. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Kultowe animacje do obejrzenia - Toy Story

Szukasz kultowej animacji, którą koniecznie musisz znać? Toy Story to film, który zachwycił miliony widzów na całym świecie. Opowiada historię zabawek Andy'ego, które potajemnie ożywają, gdy chłopiec idzie spać.

Barwni bohaterowie, szalona akcja i mnóstwo humoru - ten film ma wszystko, aby zapewnić świetną rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nic dziwnego, że Toy Story uznawane jest za jedną z najlepszych animacji w historii kina.

Niezapomniane postacie, genialny dubbing i ponadczasowa fabuła sprawiają, że ten film zachwyca kolejne pokolenia widzów. Gorąco polecam Toy Story na wspólne oglądanie z rodziną lub znajomymi. To animacja, którą po prostu trzeba znać!

Polecamy kultową animację Toy Story

Szukasz mega wciągającego filmu na wieczór? Toy Story to animacja, która zachwyciła miliony widzów na całym świecie. Film opowiada barwną historię zabawek Andy'ego, które potajemnie ożywają, gdy chłopiec zasypia. Poznaj losy kowboja Woody'ego, kosmicznego żołnierza Buzza Astrala oraz reszty paczki zabawek. Przeżyjcie razem z bohaterami szaloną przygodę pełną humoru, akcji i emocji! Toy Story to ponadczasowa opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu swojego miejsca na świecie. Film wciągnie Cię od pierwszej minuty i nie puści aż do napisów końcowych. Gorąco polecamy ten tytuł!

Toy Story to jedna z najbardziej kultowych animacji w historii kina. Niezapomniane postacie, znakomity polski dubbing i uniwersalne przesłanie przyciągają przed ekrany kolejne pokolenia widzów. Szalona akcja, wzruszenia i humor trafiają zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Dlatego animację Toy Story warto zobaczyć z całą rodziną! Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy gwarantowane. To film, który trzeba po prostu znać - zarówno jeśli kochasz bajki, jak i jeśli uważasz się za kinomana. Serdecznie polecamy!

Toy Story to perełka animacji, którą koniecznie musicie znać. Film studia Pixar opowiada historię niezwykłej przyjaźni między zabawkami, które potajemnie ożywają, gdy nie ma w pokoju ludzi. Poznajcie kultowych bohaterów, takich jak Woody - kowbojska zabawka, kosmiczny żołnierz Buzz Astral i wiele innych barwnych postaci. Przeżyjcie z nimi szaloną podróż przez świat zabawek. Toy Story zachwyca humorem, emocjami i wrażeniami wizualnymi. Gorąco polecamy ten film wszystkim - i małym, i dużym!

Toy Story to animacja, którą trudno przecenić. Niezwykła fabuła, kultowe postacie i uniwersalne przesłanie przyciągają przed ekrany kolejne pokolenia widzów. Film studia Pixar opowiada historię zabawek, które ożywają, gdy nie ma w pobliżu ludzi. Poznajcie losy kowboja Woody'ego i kosmicznego żołnierzyka Buzza Astrala oraz ich niecodziennych przyjaciół. Toy Story to ponadczasowa opowieść o przyjaźni, zazdrości i poszukiwaniu swojego miejsca na świecie. Zachęcamy do obejrzenia tej wyjątkowej animacji - zarówno samemu, jak i z całą rodziną!

9 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 17821

Udostępnij