close icon
page-title
Snajper. Biały kruk
Snajper. Biały kruk

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Снайпер. Білий ворон
 • Język oryginalny: Ukraiński
 • Kraj produkcji: Ukraina
 • Wydawca: UM Group

Snajper. Biały kruk 2022 - Oglądaj cały film za darmo!

star7.6
635Ocen
date2022
date2h 00m

Skomentuj

 • avatar

  CineCluster

  |14 godziny temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  FlickFanatic

  |3 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  SerialowaZuza

  |6 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  DramaDevotee

  |7 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |8 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  MysterySeeker

  |10 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych

Oficjalny zwiastun

Spis treści

"Snajper. Biały kruk" - ukraiński film akcji godny polecenia

Ukraiński film akcji "Snajper. Biały kruk" to propozycja dla fanów mocnych wrażeń i napięcia. Film opowiada historię snajpera, który musi stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi. Produkcja łączy w sobie cechy sensacyjnego thrillera i wojennego dramatu. Dostarcza widzom silnych emocji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Film został doceniony przez krytyków za świetne zdjęcia, dynamiczną akcję i dobrze zarysowane postacie. Aktorzy grający główne role stanęli na wysokości zadania i swoją grą aktorską wciągają widza w fabułę. Reżyserowi udało się stworzyć dzieło, które łączy w sobie rozrywkę z wartościowym przesłaniem. Gorąco polecamy ten film wszystkim fanom mocnych produkcji wojennych.

Interesujący ukraiński film wojenny z 2022 roku

"Snajper. Biały kruk" to jedna z ciekawszych premier filmowych 2022 roku. Obraz opowiada o ukraińskim snajperze, który zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę polityczną. Musi stawić czoła przeciwnikowi dysponującemu taką samą bronią i umiejętnościami. Walka na odległość między dwoma mistrzami kamuflażu i precyzyjnego strzelania trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać oczu od ekranu.

Film łączy w sobie cechy sensacyjnego thrillera szpiegowskiego z elementami dramatu wojennego. Pokazuje skutki działań wojennych z perspektywy zwykłych ludzi, którzy zostali w nie wplątani. Produkcja ma też wymiar patriotyczny i pokazuje determinację i odwagę Ukraińców broniących swojej ojczyzny. Gorąco polecamy ten obraz fanom mocnych wrażeń. To film, który na pewno Was nie zawiedzie.

Nowy, ukraiński film sensacyjny godny uwagi

Premiera filmu "Snajper. Biały kruk" wzbudziła spore zainteresowanie nie tylko na Ukrainie, ale i wśród zagranicznej widowni. To nowy film sensacyjny osadzony w realiach działań wojennych na Ukrainie. Jego bohaterem jest snajper broniący własnego kraju przed atakami wroga. Musi stoczyć zaciekły bój na odległość z równie niebezpiecznym i umiejętnym snajperem po stronie przeciwnej.

Siłą tego filmu są świetnie nakręcone sceny strzelaniny z ukrycia, walki wręcz oraz pościgów. Ukazują one niezwykłe umiejętności i wyszkolenie głównego bohatera. Ale produkcja to nie tylko rozrywka dla miłośników ostrzej walki. Przemyca też głębsze przesłanie o patriotyźmie, poświęceniu dla kraju i skutkach wojny dla zwykłych ludzi. Gorąco polecamy ten film. Może nie jest idealny, ale na pewno wciąga i trzyma w napięciu od deski do deski.

To świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią mocne kino sensacyjne z nutą dramatu. Film ma w sobie to coś, co sprawia, że ciężko się od niego oderwać.

Snajper. Biały kruk

Polecam ukraińską produkcję akcji "Snajper. Biały kruk"

Ukraiński film akcji "Snajper. Biały kruk" to świetna propozycja dla wszystkich fanów kina sensacyjnego. Fabuła produkcji oparta jest na prawdziwych wydarzeniach z Donbasu, gdzie od 2014 roku toczą się regularne walki. Główny bohater, snajper wojsk ukraińskich, pada ofiarą potężnego spisku politycznego i musi uciekać przed władzami i wrogami. Jednocześnie ściga go równie niebezpieczny snajper po drugiej stronie frontu.

Siłą tego filmu jest dynamiczna akcja, efektowne sceny strzelanin i walki oraz napięcie, jakie tworzy się między dwoma śmiertelnymi wrogami. Zdjęcia są świetnej jakości, aktorzy grają przekonująco, a scenariusz trzyma widza w napięciu od początku do końca. Jeśli ktoś szuka mocnych wrażeń i lubi kino akcji, koniecznie musi zobaczyć ten film. Gorąco polecamy!

 • dynamiczna akcja i sceny walki
 • wciągająca intryga szpiegowska
 • świetni aktorzy

Wciągająca fabuła i aktualne realia wojenne

Film "Snajper. Biały kruk" bazuje na aktualnej sytuacji na Ukrainie i pokazuje codzienne realia toczącej się tam wojny. Dzięki temu historia jest jeszcze bardziej angażująca i wciąga widza w filmowy świat. Oglądając losy głównego bohatera - ukraińskiego snajpera ściganego przez wroga, widzowie mogą poczuć strach i niepewność, z jaką na co dzień mierzą się Ukraińcy.

Mimo wojennych realiów, film nie traci tempa akcji i jest pełen zwrotów akcji oraz efektownych scen. Twórcy znakomicie oddali klimat panujący na Ukrainie, budując dodatkowe napięcie i wzmagając zaangażowanie widzów. Gorąco polecam tę produkcję - daje rozrywkę na najwyższym poziomie i jednocześnie pokazuje prawdziwe oblicze wojny.

Ukraiński film wojenny warty obejrzenia

Film "Snajper. Biały kruk" to propozycja dla widzów ceniących dobre kino akcji osadzone w mrocznym klimacie wojennym. Jest to opowieść o ukraińskim snajperze walczącym w obronie swojego kraju, który niespodziewanie staje się celem politycznego spisku i musi uciekać przed władzami. Jednocześnie ściga go równie niebezpieczny i umiejętny strzelec wyborowy po drugiej stronie frontu.

W filmie nie brakuje ostrych scen strzelanin, pościgów i walki wręcz. Ale oprócz tego jest tu też miejsce na głębszą refleksję nad sensem wojny i heroizmem zwykłych żołnierzy gotowych poświęcić swoje życie w obronie kraju. Gorąco polecamy ten obraz. Jeśli ktoś lubi mocne kino wojenne w klimacie sensacyjnym, na pewno nie będzie zawiedziony.

Niezwykła fabuła ukraińskiego filmu

Fabuła filmu "Snajper. Biały kruk" trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Opowiada o losach ukraińskiego snajpera, który niespodziewanie zostaje wrobiony w morderstwo i ścigany zarówno przez władze, jak i wroga zza linii frontu. Próbując ratować życie swoje i najbliższych, wpada w sam środek politycznej intrygi i musi stawić czoła śmiertelnemu wrogowi - równie zabójczo niebezpiecznemu snajperowi po drugiej stronie.

Niezwykłość tej historii polega na tym, że bohater z dnia na dzień traci wszystko - pracę, dom, rodzinę i staje się ściganym zbiegiem. Mimo to nie traci wiary i walczy o swoje imię i ojczyznę z determinacją. Film ma też głębszy wymiar - pokazuje jak wojna rujnuje ludzkie losy i zmusza do największych poświęceń.

Ukraiński film wojenny, który wciąga i nie pozwala się oderwać

"Snajper. Biały kruk" to film dla tych, którzy cenią sobie mocne kino akcji osadzone w klimacie wojennym. Dynamiczna fabuła, świetnie nakręcone sceny walki i napięcie między dwoma śmiertelnymi wrogami sprawiają, że produkcja wciąga i nie można się od niej oderwać. To zdecydowanie jeden z ciekawszych filmów wojennych ostatnich lat, który warto zobaczyć.

Bohaterem filmu jest ukraiński snajper ścigany zarówno przez władze, jak i wroga zza linii frontu. Próbując uratować życie swoje i najbliższych, wpada w sam środek politycznej intrygi. Jednocześnie musi stawić czoła równie niebezpiecznemu snajperowi po drugiej stronie. Film pokazuje determinację zwykłego żołnierza walczącego w obronie ojczyzny i godności ludzkiej.

Film cechuje niezwykła fabuła pełna zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od deski do deski. Do tego dochodzą znakomite zdjęcia i świetna gra aktorska. "Snajper. Biały kruk" to pozycja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń. Gorąco polecamy ten wciągający i poruszający obraz.

Można go znaleźć na popularnych platformach streamingowych oferujących dostęp do tysięcy filmów online za darmo i bez konieczności rejestracji. Warto skorzystać z okazji, aby nadrobić te ciekawe produkcje i spędzić miło wieczór przed telewizorem.

8 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 635

Udostępnij