close icon
page-title
Sindbad: Legenda siedmiu mórz
Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Sinbad: Legend of the Seven Seas
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: DreamWorks Animation

Sindbad: Legenda siedmiu mórz 2003 - Oglądaj cały film za darmo!

star7
1963Ocen
date2003
date1h 30m

Skomentuj

 • avatar

  BoxsetBinge

  |14 godziny temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  Kokolonso092

  |5 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  CineCluster

  |7 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  FlickFanatic

  |8 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  YElov

  |8 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |9 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  MatPat

  |10 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo z filmami i wreszcie mam to. Ale warto się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  SerialowaZuza

  |11 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  MysterySeeker

  |11 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  DramaDevotee

  |14 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Fabuła Sindbada: Legenda siedmiu mórz

Sindbad: Legenda siedmiu mórz to fascynująca opowieść o przygodach odważnego żeglarza Sindbada i jego nieustraszonej załogi. Akcja filmu rozgrywa się w fantastycznym świecie pełnym niebezpieczeństw i niesamowitych istot. Główny bohater to sympatyczny pirat, który wyrusza w podróż swoim statkiem w poszukiwaniu przygód i skarbów.

Film zaczyna się, gdy Sindbad przybywa do portowego miasta Syrakuzy. Tam dowiaduje się o istnieniu tajemniczej Księgi Pokoju, która posiada magiczną moc powstrzymywania wojen. Razem ze swoją załogą wyrusza w pełną niebezpieczeństw wyprawę, aby zdobyć artefakt.

Podczas podróży Sindbad stoczy wiele zaciętych walk z przerażającymi potworami morskimi oraz bezwzględnymi piratami. Przyjdzie mu zmierzyć się z olbrzymim krakenem, latającymi małpami i wieloma innymi niebezpiecznymi istotami. Tylko dzięki swojej odwadze i sprytowi uda mu się pokonać te przeszkody.

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Przygody Sindbada żeglarza i jego załogi

Sindbad to doświadczony żeglarz, który od lat przemierza morza w poszukiwaniu przygód i skarbów. Jego statek z załogą przepłynął już siedem mórz, stając się legendą wśród marynarzy. Teraz wyrusza w swoją największą wyprawę, by odnaleźć magiczną Księgę Pokoju.

Sindbad jest nieustraszonym i pomysłowym kapitanem, zawsze gotowym stawić czoła niebezpieczeństwom. Jego wierni towarzysze, silny Kale i potężna Ratna, również posiadają niezbędne umiejętności, by sprostać trudom wyprawy. Razem tworzą zgrany zespół, który jest w stanie uporać się z każdą przeszkodą.

Podczas swojej wyprawy załoga Sindbada przeżyje wiele ekscytujących przygód. Zmierzą się z magicznymi stworzeniami, dziwnymi zjawiskami i niebezpiecznymi żywiołami. Przepłyną burzliwe morza, odwiedzą egzotyczne wyspy i stoczą bitwy z piratami. Ich podróż będzie pełna zwrotów akcji i adrenaliny.

Kraina Syrakuz i tajemnicza Księga Pokoju

Na początku filmu Sindbad przypływa do tętniącego życiem portowego miasta Syrakuzy. Jest to kolorowa metropolia pełna kupców, rzemieślników i żeglarzy z całego świata. Panuje tam gwar i ruch, a egzotyczne towary zalewają targowiska.

Właśnie w Syrakuzach Sindbad dowiaduje się o istnieniu legendarn ej Księgi Pokoju. Jest to magiczny artefakt ukryty gdzieś na oceanie, posiadający moc powstrzymywania wojen. Według legendy ten, kto zdobędzie księgę, zapewni pokój w swoim królestwie.

Sindbad postanawia wyruszyć w pełną wyzwań wyprawę, by odnaleźć Księgę Pokoju. Wie, że czeka go niebezpieczna podróż przez siedem mórz. Ale dzięki swojej odwadze i umiejętnościom ma nadzieję sprostać temu wyzwaniu.

Walka Sindbada z piratami i potworami morskimi

Podczas swojej morskiej wyprawy Sindbad napotyka na swojej drodze wielu niebezpiecznych przeciwników. Wśród nich są bezwzględni piraci pragnący zdobyć skarb dla siebie oraz przerażające morskie bestie.

Sindbad musi stoczyć bitwy z okrutnym piratem imieniem Scrat. Jego statek to prawdziwa twierdza, a załoga bezlitośnie atakuje każdy napotkany okręt. Tylko dzielność Sindbada pozwala mu wyjść cało z tej konfrontacji.

Ale jeszcze większym zagrożeniem są magiczne stwory zamieszkujące głębiny. Olbrzymi kraken ciągnie statek w dół na dno morza, a stado latających małp atakuje załogę. Tylko niesamowite umiejętności Sindbada pozwalają przetrwać te starcia.

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Miłość Sindbada i księżniczki Marindy

Ważnym wątkiem filmu jest uczucie, jakie rodzi się między Sindbadem a księżniczką Marindą. Poznają się, gdy statek Sindbada zawija do królestwa Marindy. Między tą dwójką od razu pojawia się nić porozumienia.

Marinda to piękna i odważna księżniczka, która pragnie przygód i wolności. Decyduje się potajemnie wyruszyć z Sindbadem w podróż, by uciec od nudnego życia na zamku. Jej zamiłowanie do morskich wojaży imponuje Sindbadowi.

Między bohaterami rodzi się głębokie uczucie, które pomoże im przetrwać niebezpieczeństwa i razem odnaleźć upragniony skarb. Ich miłość dodaje odwagi w najtrudniejszych chwilach.

Podróż do krainy Chimerii w poszukiwaniu skarbu

Kulminacyjnym punktem podróży Sindbada jest dotarcie do legendarnej krainy Chimerii. To tajemnicza wyspa ukryta gdzieś na bezkresnym oceanie, strzegąca niewyobrażalnych skarbów.

Według legendy to właśnie tam znajduje się zaginiona Księga Pokoju. Ale aby się do niej dostać, trzeba najpierw przejść przez pełną pułapek jaskinię i pokonać jej strażnika – tytanicznego smoka.

Wyprawa Sindbada do jaskini na wyspie Chimerii obfituje w niezwykłe przygody i niebezpieczeństwa. Bohaterowie muszą wykazać się pomysłowością i odwagą, by dotrzeć do upragnionej Księgi Pokoju.

Finałowa bitwa i pokonanie złego Eris

W emocjonującym finale filmu Sindbad stacza ostateczną bitwę ze swoją nemezis – boginią nieładu Eris. Pragnie ona zdobyć Księgę Pokoju i rozpętać wojnę między królestwami.

Dochodzi do wielkiej morskiej potyczki między statkami Sindbada i Eris. Czary bogini sieją spustoszenie wśród załogi Sindbada, ale ostatecznie zostaje ona pokonana, a Księga Pokoju trafia do Syrakuz.

Sindbad swoją odwagą i honorową postawą udowadnia, że nawet w obliczu potężnego wroga można wygrać, jeśli walczy się ze słusznym celem. Bohater triumfuje i zapewnia pokój w swoim królestwie.

Podsumowanie przygód Sindbada

Sindbad: Legenda siedmiu mórz to ekscytujący film przygodowy, który z pewnością spodoba się fanom morskich opowieści. Przenosi widzów do fantastycznego świata pełnego niezwykłych istot, skarbów i niebezpieczeństw. Jeśli szukasz mega wciągającego filmu na dziś wieczór, ta animacja jest idealnym wyborem.

Główny bohater, żeglarz Sindbad, wyrusza w pełną zwrotów akcji podróż, aby odnaleźć legendarną Księgę Pokoju. Przemierza siedem mórz ze swoją odważną załogą, stając oko w oko z piratami i magicznymi potworami. Film obfituje w ekscytujące pojedynki i sceny walki na morzu.

W trakcie swoich przygód Sindbad przeżywa też fascynującą historię miłosną z piękną księżniczką Marindą. Ich uczucie dodaje odwagi w najtrudniejszych chwilach niebezpiecznej wyprawy. Ostatecznie dobro zwycięża zło, a Sindbad triumfalnie wraca do domu z cennym artefaktem.

Jeśli poszukujesz ciekawego filmu do obejrzenia, który zaspokoi twój głód przygód, Sindbad: Legenda siedmiu mórz jest świetnym wyborem. To animacja w wysokiej jakości HD, którą możesz obejrzeć całkowicie za darmo online. Zdecydowanie warta polecenia pozycja dla każdego fana filmów akcji!

7 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1963

Udostępnij