close icon
page-title
Przełęcz Ocalonych
Przełęcz Ocalonych

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Hacksaw Ridge
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Australia, Chiny, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Vendian Entertainment

Przełęcz Ocalonych 2016 - Oglądaj cały film za darmo!

star8.2
13257Ocen
date2016
date2h 19m

Skomentuj

 • avatar

  YElov

  |13 godziny temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  DramaDevotee

  |2 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  CineCluster

  |4 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  Kokolonso092

  |4 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  BoxsetBinge

  |6 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |11 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  FlickFanatic

  |11 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  MysterySeeker

  |12 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  SerialowaZuza

  |13 dni temu
  Daje radę na maxa

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Przełęcz Ocalonych - wart obejrzenia dramat wojenny

Przełęcz Ocalonych to wciągający dramat wojenny oparty na prawdziwych wydarzeniach z czasów II wojny światowej. Film opowiada historię Desmonda Dossa, sanitariusza, który stanął do walki o przełęcz Okinawa, aby uratować rannych towarzyszy. Produkcja łączy w sobie napięcie typowe dla filmów wojennych z poruszającą historią człowieka, dla którego ratowanie ludzkiego życia było ważniejsze od zadawania śmierci.

Przełęcz Ocalonych to film, który wciąga i nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Z jednej strony mamy tu realistycznie ukazane sceny bitewne, a z drugiej wzruszającą opowieść o poświęceniu i heroizmie zwykłego człowieka. W roli głównej świetny Andrew Garfield.

Przełęcz Ocalonych

Przełęcz Ocalonych - prawdziwa historia odwagi i poświęcenia na polu bitwy

Przełęcz Ocalonych to film na podstawie historii Desmonda Dossa, który jako jedyny sanitariusz pozostał przy życiu podczas bitwy o Okinawę, ratując 75 rannych żołnierzy. Mimo ostrzału nie opuścił pola walki, narażając własne życie dla ratowania innych.

Film pokazuje dramat człowieka rozdartego między wiarą nakazującą nie zabijać, a okrucieństwem wojny. Reżyserowi udało się oddać dylemat moralny bohatera i pokazać prawdziwe człowieczeństwo pośród piekła walki. Obraz wart obejrzenia dla każdego fana filmów wojennych.

Przełęcz Ocalonych - mrożący krew w żyłach obraz wojny

Przełęcz Ocalonych przynosi widzom wstrząsające sceny bitwy o Okinawę. Film oddaje klimat bezwzględnej walki na śmierć i życie, gdzie żołnierze walczą o każdą piędź ziemi. Reżyser pokazuje okrucieństwo i bezsens walki, gdzie ludzie giną jak muchy.

Jednocześnie Przełęcz Ocalonych koncentruje się na postaci Desmonda, sanitariusza ratującego rannych pomimo niebezpieczeństwa. Kontrast między bezlitosną machiną wojny a heroizmem i empatią głównego bohatera sprawia, że film wzbudza autentyczne emocje.

Przełęcz Ocalonych - dramat o człowieku stąpającym po linii nieustannego niebezpieczeństwa

Bohaterem Przełęczy Ocalonych jest Desmond Doss - sanitariusz, który odmówił noszenia broni ze względów religijnych. Film świetnie oddaje dramat człowieka próbującego ratować innych w samym centrum piekła bitwy.

Reżyser poprzez losy Desmonda pokazuje okrucieństwo i bezsens wojny. Jednocześnie daje widzom nadzieję w postaci zwyczajnego człowieka, który stawia dobro ponad nienawiść i odwagę ponad lęk. Film wart obejrzenia dla wzruszającej historii i świetnej gry aktorskiej.

Przełęcz Ocalonych

Przełęcz Ocalonych - jak jeden żołnierz dokonuje niemożliwego na polu bitwy

Przełęcz Ocalonych opowiada niesamowitą historię Desmonda Dossa, który jako jedyny sanitariusz przeżył bitwę o Okinawę, ratując przy tym 75 rannych żołnierzy! W filmie podziwiamy determinację i odwagę głównego bohatera, który wbrew rozkazom wraca na pole walki, by wyciągnąć spod ognia kolejnych rannych.

Reżyser świetnie oddaje dramatyzm sytuacji, gdy Desmond w pojedynkę stawia czoło nieprzyjacielowi, ryzykując własnym życiem dla ratowania innych. Jego heroiczna postawabudzi podziw i daje wiarę w siłę ludzkiego ducha. Gorąco polecam ten film!

Przełęcz Ocalonych - wielka opowieść o honorze żołnierskim i pomocy bliźnim w potrzebie

Przełęcz Ocalonych to film przypominający o tym, co w życiu najważniejsze - honorze, empatii i poświęceniu dla innych ludzi. Reżyser pokazuje historię Desmonda Dossa, sanitariusza ratującego życie 75 rannym żołnierzom podczas krwawej bitwy na Okinawie.

Film oddaje heroiczną walkę samotnego człowieka z okrucieństwem wojny. Przypomina o tym, że nawet w najciemniejszych czasach można zachować człowieczeństwo, empatię i honor. Gorąco polecam ten wzruszający dramat wojenny!

Gdzie obejrzeć film Przełęcz Ocalonych online?

Szukasz fajnych filmów wartych obejrzenia? Polecam Ci dramat wojenny Przełęcz Ocalonych z 2016 roku. To mega wciągająca opowieść na podstawie prawdziwych wydarzeń, która na pewno Cię zainspiruje. Film dostępny jest za darmo online na kilku platformach VOD, więc możesz go obejrzeć z wygodą domowego fotela.

Przełęcz Ocalonych to poruszająca historia sanitariusza Desmonda Dossa, który uratował 75 rannych żołnierzy na polu bitwy. Mimo zaciekłych walk nie opuścił przyjaciół i z narażeniem życia niósł im pomoc. To film pełen napięcia i wzruszeń z genialną rolą Andrew Garfielda.

Szukasz ciekawych filmów na dziś wieczór? Zapewniam, że Przełęcz Ocalonych Cię nie zawiedzie. To produkcja godna polecenia dla każdego fana dramatów i filmów wojennych. Znajdziesz ją za darmo online na platformach typu Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Miłego seansu!

Przełęcz Ocalonych to jeden z najlepszych dramatów wojennych ostatnich lat. Film wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, pokazując heroizm zwykłego człowieka. Polecam go wszystkim, którzy poszukują mocnych wrażeń filmowych. Dostępny online zupełnie za darmo!

10 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 13257

Udostępnij