close icon
page-title
Pachnidło: Historia mordercy
Pachnidło: Historia mordercy

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Perfume: The Story of a Murderer
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Rising Star

Pachnidło: Historia mordercy 2006 - Oglądaj cały film za darmo!

star7.4
4361Ocen
date2006
date2h 27m

Skomentuj

 • avatar

  FlickFanatic

  |3 godziny temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  MysterySeeker

  |5 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  CineCluster

  |9 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  Kokolonso092

  |10 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  DramaDevotee

  |11 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  SerialowaZuza

  |13 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |14 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Fragment serialu o mordercy z nietypowym zapachem

Serial "Pachnidło: Historia mordercy" to absolutny hit ostatnich miesięcy. Oparty na poczytnej powieści Patricka Süskinda opowiada historię Grenouille'a, mordercy z niezwykłym zmysłem powonienia. Dla fanów ciekawych i mrocznych produkcji jest to pozycja obowiązkowa. Warto dodać go do listy fajnych filmów i obejrzeć w wolnej chwili.

Główny bohater to postać niezwykle intrygująca. Grenouille rodzi się w brudnej dzielnicy XVIII-wiecznego Paryża, ale od początku wyróżnia się niezwykłym węchem. Potrafi rozpoznawać najsubtelniejsze zapachy i nutki perfum. Jego obsesją staje się stworzenie idealnego zapachu. Aby to osiągnąć, jest gotów na najstraszniejsze czyny.

Mocny wątek kryminalny sprawia, że ogląda się ten serial jednym tchem. Grenouille dopuszcza się serii tajemniczych morderstw, które wprawiają paryską policję w konsternację. Dynamiczne śledztwo i próba złapania mordercy trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Fani mrocznych historii powinni koniecznie dodać "Pachnidło" do listy filmów do obejrzenia. Serial dostępny jest online na platformie Netflix, więc można go obejrzeć w dogodnym terminie. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom kryminałów i produkcji pełnych napięcia.

Zabójca z niezwykłym węchem chce stworzyć idealny zapach

"Pachnidło: Historia mordercy" to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom mrocznych historii. Opowiada o Grenouille'u - mordercy obdarzonym niezwykłym zmysłem powonienia. Jego obsesją jest stworzenie idealnego zapachu, za wszelką cenę.

Grenouille to jedna z ciekawszych postaci ostatnich lat. Wychowuje się w obskurnej dzielnicy Paryża, ale od małego wyróżnia się genialnym węchem. Potrafi wyczuć najsubtelniejsze nuty zapachu, a jego marzeniem jest stworzenie perfum doskonałych. Niestety, aby to osiągnąć, zabija kolejne ofiary.

Morderstwa Grenouille’a budzą popłoch wśród paryżan i stanowią zagadkę dla policji. Funkcjonariusze rozpoczynają pościg za sprawcą, ale jego chwytanie nie jest łatwe. Widzowie trzymają więc ciągle w napięciu, z niecierpliwością oczekując na finał.

Serial dostępny jest na Netflixie, więc można go obejrzeć wygodnie online. Gorąco polecamy dodać go do listy ciekawych filmów na wieczór. Jest to produkcja wciągająca, która z pewnością nie pozwoli narzekać na nudę. Dla fanów mocnych wrażeń - obowiązkowy punkt programu!

Morderca Grenouille i jego obsesja na punkcie zapachu

"Pachnidło: Historia mordercy" to serial kryminalny w rewelacyjnej obsadzie, który koniecznie trzeba dodać do listy filmów wartych obejrzenia. Opowiada o tajemniczym mordercy - Grenouille'u, który ma niezwykły zmysł powonienia i pragnie stworzyć idealny zapach.

Główny bohater to jedna z najciekawszych postaci ostatnich lat. Wychowuje się w biednej dzielnicy Paryża, ale od początku przejawia niezwykły talent - genialny węch. Marzy o stworzeniu perfum, które oszołomią każdego, kto je poczuje. Niestety, w pogoni za ideałem zaczyna zabijać młode kobiety.

Morderstwa Grenouille’a są zagadką dla policji i budzą przerażenie wśród mieszkańców Paryża. Funkcjonariusze rozpoczynają pościg, ale schwytanie przebiegłego zabójcy nie jest proste. Serial trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!

Produkcja dostępna jest na Netflixie, więc można ją obejrzeć wygodnie online. Gorąco polecamy dodać "Pachnidło" do listy filmów na wieczór - gwarantuje mocne emocje i świetną rozrywkę. Dla fanów mrocznych historii to pozycja obowiązkowa!

Śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw przez policję

"Pachnidło: Historia mordercy" to wciągający serial kryminalny, który z pewnością spodoba się fanom mocnych wrażeń. Opowiada o policji próbującej złapać tajemniczego mordercę - Grenouille'a. Jego ofiarą padają młode kobiety.

Główny bohater to postać fascynująca i złowroga. Od początku wyróżniał się niezwykłym zmysłem powonienia, który pozwalał mu wyczuć najsubtelniejsze aromaty. Chciał stworzyć idealny zapach, ale w tym celu zaczął mordować niewinne osoby.

Morderstwa Grenouille’a szybko budzą popłoch wśród paryżan i stają się zagadką dla policji. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo i próbują złapać przebiegłego zabójcę. Widzowie z zapartym tchem obserwują pościg.

Serial dostępny jest na platformie Netflix, więc można go obejrzeć wygodnie online. Gorąco polecamy dodać "Pachnidło" do listy ciekawych filmów na wieczór - gwarantuje świetną rozrywkę i niezapomniane emocje. Dla fanów kryminałów to pozycja obowiązkowa!

Poznaj mroczną historię mordercy z nadludzkim zmysłem powonienia

"Pachnidło: Historia mordercy" to wciągający serial kryminalny, który koniecznie trzeba dodać do listy filmów na wieczór. Opowiada mroczną historię Grenouille’a - mordercy z genialnym węchem.

Główny bohater od dziecka wyróżniał się niezwykłym zmysłem powonienia. Potrafił rozpoznawać najsubtelniejsze zapachy i marzył o stworzeniu idealnych perfum. Niestety, w pogoni za marzeniem popada w obsesję i zaczyna zabijać młode kobiety.

Morderstwa Grenouille’a szybko stają się zagadką dla policji i budzą przerażenie wśród paryżan. Funkcjonariusze podejmują śledztwo, by złapać przebiegłego zabójcę. Widzowie z zapartym tchem śledzą pościg za mordercą.

Serial dostępny jest online na platformie Netflix, więc można go obejrzeć w dowolnym momencie. Gorąco polecamy dodać "Pachnidło" do listy filmów na wieczór - gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane emocje. Dla fanów mocnych historii to pozycja obowiązkowa!

Zagadka seryjnych morderstw w XVIII-wiecznym Paryżu

"Pachnidło: Historia mordercy" to niezwykle wciągający serial kryminalny, który koniecznie trzeba dodać do listy filmów na dziś wieczór. Opowiada o policji próbującej rozwikłać zagadkę seryjnych morderstw w XVIII-wiecznym Paryżu.

Sprawcą okazuje się Grenouille - mężczyzna obdarzony genialnym zmysłem powonienia. Chce stworzyć idealny zapach, ale popada w obsesję i zaczyna zabijać młode kobiety, by pozyskać ich woń.

Morderstwa Grenouille’a szybko stają się sensacją i zagadką dla policji. Funkcjonariusze podejmują śledztwo, by złapać przebiegłego zabójcę. Widzowie z zapartym tchem obserwują pościg i z niecierpliwością czekają na rozstrzygnięcie.

Serial dostępny jest na Netflixie, więc można go obejrzeć wygodnie online. Gorąco polecamy dodać "Pachnidło" do listy filmów na dziś - gwarantuje świetną rozrywkę i niezapomniane emocje. Dla fanów kryminałów pozycja obowiązkowa!

8 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 4361

Udostępnij