close icon
page-title
Orinoco - Prigioniere del sesso
Orinoco - Prigioniere del sesso

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Orinoco - Prigioniere del sesso
 • Język oryginalny: Włoski
 • Kraj produkcji: Włochy, Hiszpania
 • Wydawca: Arturo González Producciones Cinematográficas

Orinoco - Prigioniere del sesso 1980 - Oglądaj cały film za darmo!

star5.6
18Ocen
date1980
date1h 34m

Skomentuj

 • avatar

  DramaDevotee

  |14 godziny temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  BoxsetBinge

  |1 dzień temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  MysterySeeker

  |2 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  CineCluster

  |4 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |5 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  FlickFanatic

  |5 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  SerialowaZuza

  |10 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  Kokolonso092

  |11 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  YElov

  |12 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo

Spis treści

Filmy o przemocy i seksie

Orinoco - Prigioniere del sesso to film akcji z 1980 roku, który opowiada prawdziwą historię zdarzeń mających miejsce w kolumbijskim więzieniu. Produkcja ta porusza kontrowersyjne tematy takie jak przemoc seksualna i upadek moralności wśród strażników więziennych.

Fabuła skupia się na losach kobiet osadzonych w zakładzie karnym, które padają ofiarą nadużyć ze strony brutalnych strażników. Sceny przemocy fizycznej i psychicznej przeplatają się tu z kadrami o wydźwięku erotycznym.

Reżyser Fernando Arrabal bez pardonu obnaża patologie tkwiące w systemie penitencjarnym niektórych krajów Ameryki Południowej. Ukazuje mechanizmy przemocy, poniżania i wykorzystywania słabszych przez silniejszych.

To jeden z najmocniejszych i najbardziej kontrowersyjnych filmów poruszających tematykę więzienną.

Gdzie obejrzeć Orinoco za darmo

Orinoco - Prigioniere del sesso to interesująca, choć wstrząsająca opowieść o upadku człowieczeństwa i braku poszanowania godności ludzkiej. Produkcja ta budzi emocje i skłania do refleksji, dlatego warto ją zobaczyć.

Film dostępny jest za darmo i legalnie na kilku platformach streamingowych. Ze względu na drastyczne sceny zalecany jest jednak dla widzów pełnoletnich.

 • Film można obejrzeć na kanale YouTube wytwórni Arturo González Producciones Cinematográficas.
 • Jest również dostępny na platformie Vimeo, po wcześniejszej darmowej rejestracji.

Warto skorzystać z okazji i zobaczyć ten mroczny obraz kolumbijskich realiów więziennych lat 80. Orinoco na pewno Was zaskoczy i wstrząśnie.

Napaść seksualna w kolumbijskim więzieniu

Akcja Orinoco rozgrywa się w kolumbijskim więzieniu o zaostrzonym rygorze. Kiedy nowa więźniarka trafia do celi, zostaje brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez współwięźniarki.

Okazuje się, że stoi za tym sadystyczna nadzorczyni Dolores, która wraz ze współpracownikami dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej nad kobietami osadzonymi w zakładzie karnym.

Wstrząsające sceny gwałtów i tortur ukazują patologiczne zachowania niektórych strażników. Film unaocznia, do jakich okrucieństw może doprowadzić brak nadzoru nad systemem penitencjarnym.

Poruszający obraz przemocy seksualnej i upodlenia człowieka w kolumbijskim więzieniu lat 80.

Film o upadku moralności strażników

Orinoco - Prigioniere del sesso bez litości obnaża zepsucie moralne i patologie panujące wśród strażników więziennych. Ci, którzy powinni stać na straży porządku, sami łamią prawo i dopuszczają się haniebnych czynów.

Sadystyczna Dolores, grana przez znakomitą Concha Velasco, prowadzi prywatny interes w postaci stręczenia więźniarek. Za odpowiednią opłatą udostępnia skazańcom swoje podopieczne do użytku seksualnego.

Zdemoralizowanie i brak jakichkolwiek hamulców moralnych sprawiają, że z więzienia robi się istne piekło. Kolejne sceny gwałtów i tortur szokują i obnażają najmroczniejsze oblicze ludzkiej natury.

Prawdziwa historia więzienia w Ameryce Południowej

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, wydarzenia przedstawione w Orinoco opierają się na prawdziwej historii. Podobne patologie miały miejsce w jednym z więzień w Kolumbii w latach 70. i 80.

Ówczesny system więzienny charakteryzował się dużą brutalnością i wyzyskiem osadzonych. Brak nadzoru i poczucia bezkarności prowadziły do eskalacji nadużyć także o charakterze seksualnym.

Film Fernando Arrabala nie boi się pokazać tego procederu w całej okazałości. Dzięki temu jest autentycznym świadectwem tamtych czasów, które skłania widza do głębokiej refleksji.

Wstrząsająca opowieść o przemocy seksualnej w kolumbijskim więzieniu oparta na faktach.

Film przedstawia patologie wśród strażników

Mocnym punktem filmu Orinoco jest porażająco realistyczne przedstawienie mechanizmów przemocy i wykorzystywania władzy przez strażników więziennych.

Produkcja Fernando Arrabala obnaża patologiczne zachowania takie jak: gwałty, pobicia, tortury psychiczne, korupcja i stręczenie więźniarek. Te niedopuszczalne praktyki przez długi czas kwitły w zaciszu więziennego korytarza.

Film Orinoco odsłania mrożące krew w żyłach kulisy funkcjonowania jednego z najbardziej zdemoralizowanych zakładów karnych w Ameryce Południowej. To obowiązkowa pozycja dla każdego fana kontrowersyjnego kina.

Orinoco - film, który Was poruszy

Orinoco to mocny, wstrząsający obraz, ukazujący mechanizmy przemocy i upodlenia człowieka. Akcja osadzona jest w kolumbijskim więzieniu lat 80., gdzie dochodziło do licznych nadużyć. Film porusza tematykę gwałtów, tortur i wykorzystywania seksualnego więźniarek. Jest to produkcja tylko dla widzów o mocnych nerwach, która na długo pozostanie w pamięci. Gorąco polecamy dla fanów mocnych wrażeń i kontrowersyjnego kina.

Orinoco opowiada historię więźniarek, które padają ofiarą bestialskich napaści ze strony strażników. Sadystyczna nadzorczyni Dolores wraz ze współpracownikami dopuszcza się okrutnych czynów, wykorzystując swoją pozycję i bezkarność. Film obnaża patologie i zepsucie moralne panujące w tamtych czasach wśród służb więziennych.

Produkcja powstała na podstawie prawdziwych wydarzeń, które miały miejsce w jednym z więzień w Kolumbii. Ukazuje mechanizmy przemocy, braku poszanowania godności ludzkiej i poczucia bezkarności. Dzięki autentycznemu przekazowi, jest w stanie mocno poruszyć i wstrząsnąć widzem. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.

Film dostępny jest za darmo i legalnie na YouTube oraz Vimeo. Ze względu jednak na drastyczne sceny, zdecydowanie odradzamy oglądanie osobom poniżej 18 roku życia. Reszta widzów na pewno doceni tę odważną, aczkolwiek kontrowersyjną produkcję.

5 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 18

Udostępnij