close icon
page-title
Oppenheimer
Oppenheimer

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Oppenheimer
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Syncopy

Oppenheimer 2023 - Oglądaj cały film za darmo!

star8.1
7864Ocen
date2023
date3h 01m

Skomentuj

 • avatar

  FlickFanatic

  |12 godziny temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  BoxsetBinge

  |4 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  MysterySeeker

  |6 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  SerialowaZuza

  |9 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  Kokolonso092

  |9 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |10 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  DramaDevotee

  |10 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  CineCluster

  |14 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  YElov

  |14 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo

Oficjalny zwiastun

Spis treści

fajne filmy o Oppenheimer, 2023

Oppenheimer to najnowszy film Christophera Nolana, który opowiada fascynującą historię naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego pracy nad pierwszą bombą atomową. Film miał swoją premierę w lipcu 2023 roku i od razu podbił serca krytyków oraz widzów.

Oppenheimer przedstawia losy tytułowego bohatera, geniusza fizyki teoretycznej, który stał się ojcem bomby atomowej. Cillian Murphy wciela się w tej roli znakomicie, kreując postać niezwykle charyzmatyczną i pełną wewnętrznych dylematów. Oppenheimer musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego największego odkrycia naukowego, które zmieniło bieg historii.

Film Nolana to nie tylko fascynująca opowieść o nauce i moralnych dylematach. To również wciągający dramat obyczajowy i psychologiczny portret człowieka, który musi zmagać się z ciężarem odpowiedzialności. Doskonała obsada i reżyseria sprawiają, że Oppenheimer to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

Dlaczego warto obejrzeć Oppenhemera?

Po obejrzeniu zwiastuna Oppenheimer można być pewnym, że będzie to jeden z najlepszych i najbardziej wciągających filmów roku. Twórczość Christophera Nolana zawsze cechuje się niezwykłą uwagą poświęconą szczegółom i temu, jak opowiedzieć fascynującą historię. I właśnie tego możemy spodziewać się po Oppenheimerze.

Oppenheimer

mega wciągające filmy o twórcy bomby atomowej

Postać J. Roberta Oppenheimera to matematycznego geniusza, który stał za stworzeniem pierwszej bomby atomowej. Jego praca w tajnym ośrodku badawczym w Los Alamos w stanie Nowy Meksyk odmieniła bieg historii. Oppenheimer poprowadził zespół naukowców, którzy jako pierwsi na świecie skonstruowali broń jądrową.

Dokonania Oppenheimera pokazują, jak wielki wpływ może mieć praca pojedynczego człowieka na losy całego świata. Stworzenie bomby atomowej zakończyło II wojnę światową, ale rozpoczęło nowy, jądrowy wyścig zbrojeń. Oppenheimer musiał zmagać się z moralnymi dylematami, jakie niosło ze sobą jego odkrycie.

Film Nolana świetnie oddaje tę niezwykłą historię, pokazując kulisy pracy nad bombą atomową. Aktorska kreacja Cilliana Murphy w roli Oppenheimera, wciąga widza w sam środek wydarzeń. To film, który trudno odłożyć - 2 godziny i 30 minut mijają jak z bicza strzelił.

Nolan perfekcyjnie balansuje pomiędzy intymnym dramatem psychologicznym a fascynującą opowieścią o II wojnie światowej i wyścigu zbrojeń.

filmy hd o naukowcu z los alamos

Oppenheimer przedstawia nie tylko tytułowego bohatera, ale także grupę geniuszy i naukowców, którzy pracowali z nim w tajnym ośrodku badawczym Los Alamos. W obsadzie znaleźli się m.in. Matt Damon jako fizyk teoretyczny Robert Serber oraz Robert Downey Jr. w roli szefa projektu, generała Leslie'a Grovesa.

Zdjęcia do filmu kręcono w Nowym Meksyku, aby jak najwierniej oddać klimat pustynnego Los Alamos. Dzięki temu widzowie mogą z bliska przyjrzeć się realiom pracy nad pierwszą bombo atomową. Film został nagrany w jakości 4K, dzięki czemu każdy szczegół ujęć jest ostry i wyraźny.

Oppenheimer w wersji HD to prawdziwa gratka dla miłośników kina. Film prezentuje się znakomicie pod względem wizualnym, oddając klimat lat 40. XX wieku. Świetna gra aktorska i fascynująca historia wciągają od pierwszej minuty.

Nolan królem kina historycznego

Christopher Nolan udowadnia, że jest mistrzem kina historycznego. Po świetnie przyjętym Dunkierce, tym razem zabiera widzów w podróż do Los Alamos, gdzie powstała pierwsza broń jądrowa. Reżyser perfekcyjnie buduje napięcie i oddaje nastrój tamtych lat. Oppenheimer to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów ostatnich miesięcy.

filmy na dziś wieczór o fizyku jądrowym

Szukasz dobrego filmu na dzisiejszy wieczór? Oppenheimer to strzał w dziesiątkę. Film opowiada o pionierskiej pracy naukowej, która na zawsze zmieniła świat. Jest to oparta na faktach historia J. Roberta Oppenheimera, geniusza fizyki kwantowej, który stworzył teorię bomby atomowej.

Oppenheimer przedstawia fascynującą podróż do tajnego ośrodka badawczego w Los Alamos, gdzie najwięksi umysły tamtych czasów pracowały nad bronią jądrową. Poznajemy kulisy ich pracy i dylematy moralne, jakie przyszło im rozstrzygać. W rolę Oppenheimera wciela się świetny Cillian Murphy.

Film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Po seansie na pewno będziesz zastanawiał się nad konsekwencjami naukowych odkryć i ich wpływem na ludzkość. Gorąco polecam ten tytuł na dzisiejszy wieczór!

Oppenheimer

filmy warte obejrzenia o ojcu bomby wodorowej

Oppenheimer zapisał się w historii jako jeden z ojców bomby atomowej. Jego praca jako teoretyka fizyki i kierownika projektu Manhattan pozwoliła zbudować pierwszą broń jądrową. Dokonanie to na zawsze zmieniło oblicze świata i sposób prowadzenia wojen.

Film Nolana przybliża sylwetkę tego niezwykłego naukowca, pokazując jego determinację w dążeniu do celu, ale także wewnętrzne rozterki moralne. Cillian Murphy kreuje Oppenheimera jako człowieka pełnego sprzeczności, zmagającego się z ciężarem własnych odkryć.

Jeśli interesujesz się historią broni jądrowej i postaciami, które ją stworzyły, Oppenheimer jest pozycją obowiązkową. Film Nolana to fascynujące kino, które dostarcza wiedzy, ale także wciąga emocjonalnie. Gorąco polecam ten tytuł.

filmy dla kazdego o produkcji Syncopy

Oppenheimer to najnowszy film wyprodukowany przez Syncopy, firmę produkcyjną założoną przez samego Christophera Nolana. Studio to gwarancja najwyższej jakości - ciężko znaleźć kinomana, który nie słyszałby o takich produkcjach Syncopy jak Incepcja, Dunkierka czy trylogia Mroczny Rycerz.

Oppenheimer kontynuuje passę świetnie przyjętych filmów studyjnych Nolana. To produkcja, która zadowoli zarówno miłośników kina akcji, jak i kinomanów poszukujących głębszych przeżyć. Film opowiada fascynującą historię, ale także skłania do refleksji nad potęgą ludzkiego umysłu i ciemną stroną nauki.

Jeśli szukasz ambitnego kina na najwyższym poziomie, sięgnij po Oppenheimera. To film, który powinien obejrzeć każdy kinoman, niezależnie od swoich upodobań gatunkowych.

filmy online darmowe o dramacie historycznym

Oppenheimer to wspaniały dramat historyczny, który już teraz można obejrzeć całkowicie za darmo online. Film opowiada o losach tytułowego naukowca, który stał za stworzeniem pierwszej bomby atomowej podczas II wojny światowej.

Reżyser Christopher Nolan zabiera widzów w podróż do 1943 roku, kiedy to Oppenheimer został szefem tajnego projektu Manhattan. Poznajemy kulisy pracy nad rewolucyjną bronią jądrową i dylematy moralne, z jakimi musiał zmierzyć się jej twórca.

Film zebrał znakomite recenzje krytyków, którzy chwalą kunszt reżyserski Nolana i wciągającą historię. Teraz każdy może się o tym przekonać, oglądając Oppenheimera zupełnie za darmo online. To świetna okazja, aby nadrobić jedną z najlepszych premier kinowych ostatnich miesięcy.

ciekawe filmy o biciu rekordu oglądalności

Oppenheimer bije rekordy popularności i oglądalności. Film Nolana zebrał same pozytywne recenzje i przyciągnął do kin tłumy widzów. Okazuje się, że historia naukowca, który zmienił bieg historii, wciąż fascynuje i intryguje.

Kluczem do sukcesu filmu jest fascynujący scenariusz, odkrywający mało znane fakty na temat prac Oppenheimera. Po raz pierwszy na ekranie zobaczyliśmy, jak wyglądało życie codzienne w tajnym ośrodku Manhattan, gdzie pracowano nad bombą atomową.

Ogromną zaletą filmu jest także świetna gra aktorska - Cillian Murphy w roli Oppenheimera zapada w pamięć. Jego kreacja geniusza dręczonego wyrzutami sumienia jest bardzo przekonująca. Nic dziwnego, że widzowie masowo ruszyli do kin, aby zobaczyć ten tytuł.

filmy do obejrzenia o biografii J. Roberta Oppenheimera

Oppenheimer to filmowy hołd dla jednego z najbardziej kontrowersyjnych naukowców XX wieku. Obraz przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia i kariery J. Roberta Oppenheimera - fizyka teoretycznego, który stał za pierwszą amerykańską bombą atomową.

Poznajemy dzieciństwo i młodość bohatera, jego pracę naukową, aż po objęcie kierownictwa tajnego projektu Manhattan w Los Alamos. Kluczowym wątkiem jest oczywiście praca nad bronią jądrową i związane z tym dylematy moralne naukowców.

Film Nolana to fascynująca biografia człowieka, którego odkrycia na zawsze zmieniły oblicze świata. Jeśli interesujesz się historią broni atomowej, Oppenheimer jest pozycją obowiązkową. Świetne aktorstwo i reżyseria sprawiają, że seans mija zdecydowanie za szybko.

całe filmy za darmo z lektorem o premierze lipca 2023

Lipiec 2023 przyniósł premierę jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów ostatnich lat - mowa oczywiście o filmie Oppenheimer w reżyserii Christophera Nolana. Teraz ten hit kinowy można obejrzeć całkowicie za darmo online z polskim lektorem.

Lipiec 2023 przyniósł premierę jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów ostatnich lat - mowa oczywiście o filmie Oppenheimer w reżyserii Christophera Nolana. Teraz ten hit kinowy można obejrzeć całkowicie za darmo online z polskim lektorem.

Oppenheimer przedstawia fascynującą i mało znaną historię człowieka, który stał za pierwszą bronią jądrową. Poznajemy losy J. Roberta Oppenheimera, geniusza fizyki teoretycznej, który poprowadził projekt Manhattan i stworzył pierwszą bombę atomową.

Film zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i widzów na całym świecie. Chwalą go za wciągającą fabułę, świetną grę aktorską i reżyserię. Teraz każdy może się o tym przekonać, oglądając Oppenheimera w polskiej wersji językowej całkowicie za darmo. Gorąco polecam skorzystanie z okazji, aby nadrobić tę kinową perełkę!

Oppenheimer - film wart obejrzenia

Oppenheimer to jeden z najciekawszych filmów ostatnich miesięcy. Opowiada fascynującą historię naukowca, który stworzył broń atomową. Jeśli szukasz ambitnego kina na wysokim poziomie, koniecznie sprawdź ten tytuł. Film przedstawia losy J. Roberta Oppenheimera, fizyka który stworzył pierwszą bombę atomową. Poznajemy kulisy jego pracy w tajnym projekcie Manhattan. To opowieść o ciężkich wyborach moralnych i brzemieniu odpowiedzialności. Wspaniała gra aktorska wciąga od pierwszej sceny. Oppenheimer zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i widzów. Doceniają wciągającą fabułę i świetną reżyserię Christophera Nolana. Jeśli interesujesz się historią broni atomowej, to film obowiązkowy. Polecam Oppenheimera jako świetny wybór na seans filmowy. To produkcja pełna napięcia i emocji. Na pewno nie pożałujesz czasu poświęconego na obejrzenie tej historii. Sam planuję obejrzeć ten film ponownie, tak mi się podobał.

10 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 7864

Udostępnij