close icon
page-title
Logan: Wolverine
Logan: Wolverine

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Logan
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Hutch Parker Entertainment

Logan: Wolverine 2017 - Oglądaj cały film za darmo!

star7.8
18651Ocen
date2017
loader

Logan: Wolverine Recenzje

 • avatar

  SerialowaZuza

  |7 godziny temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  Kokolonso092

  |1 dzień temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |2 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  DramaDevotee

  |3 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  Typer Futbolu

  |4 dni temu
  Klimat Logan: Wolverine nie do podrobienia, mega - chyba od razu wyląduje na liste ulubionych!
 • avatar

  YElov

  |4 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  MysterySeeker

  |5 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  BoxsetBinge

  |12 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odtwarzania...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  FlickFanatic

  |14 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam

Logan: Wolverine Obsada

Logan: Wolverine Trailer

Spis treści

Wady i zalety supersoldatów mutantów

Mutanci od dawna fascynują filmowców i widzów. Ich nadludzkie moce i genetyczne modyfikacje sprawiają, że z jednej strony mogą być niezwykle potężną bronią, ale z drugiej - narażają ich na cierpienie i alienację. Logan: Wolverine w doskonały sposób ukazuje tę dwoistą naturę.

Z jednej strony, możliwość regeneracji tkanek i niemal nieśmiertelność Logana czynią go praktycznie niezniszczalnym wojownikiem. Jednak ta sama cecha sprawia, że jego życie staje się nieustanną udręką, gdyż wciąż widzi jak jego bliscy odchodzą, a on pozostaje sam. Ponadto jego adamantowe kości i szpony są nie tylko bronią, ale i przekleństwem - dźwiganiem niechcianego daru.

Zmagania z wewnętrznym potworem

Logan musi również nieustannie walczyć z dzikim, zwierzęcym aspektem swojej natury. Jego instynkty i agresja sprawiają, że łatwo wpada w gniew, co utrudnia mu funkcjonowanie w społeczeństwie. Jednocześnie ta samo dzikość i zdolności obronne wielokrotnie ratują mu życie w starciach z przeciwnikami.

Image Logan: Wolverine film online

Kto był odpowiedzialny za projekt Logan: Wolverine?

Cały film Logan: Wolverine to dzieło Jamesa Mangolda - uznanego reżysera, scenarzysty i producenta. To on stworzył tę mroczną, dojrzałą wizję przyszłości, w której niemal wyginęli mutanci. Mangold wcześniej zajmował się między innymi takim hitami jak Wożąc pana Dolana, Dziewczyna z pociągu czy Logan: Wolverine.

Obok Mangolda kluczową rolę odegrali producenci - Hutch Parker, Simon Kinberg i Ryan Reynolds. To właśnie Parker był głównym producentem wykonawczym i to on ostatecznie nadzorował realizację tej widowiskowej, lecz jednocześnie kameralnej i emocjonalnej opowieści.

Gdzie obejrzeć cały film Logan: Wolverine za darmo?

Jeśli chcesz legalnie i bez opłat obejrzeć Logan: Wolverine w Polsce, dobrą opcją jest platforma all-tube.org. Oferuje ona cały film Logan: Wolverine z polskim lektorem lub napisami, całkowicie za darmo. Inną możliwością jest sprawdzenie w bibliotekach czy nie posiadają płyt z filmem Logan: Wolverine do wypożyczenia.

Oczywiście istnieją również legalne, płatne sposoby obejrzenia Logan: Wolverine online - na przykład na platformach VOD takich jak Netflix, Player czy Canal+. Jednak jeśli szukasz opcji darmowej, to all-tube.org może być dobrym rozwiązaniem, chociaż nie jest jedynym miejscem do obejrzenia tego filmu za darmo z lektorem po polsku.

Dlaczego Logan uwielbia się męczyć?

Loganowi daleko do stereotypowego superbohatera, który miałby zbawiać świat z uśmiechem na ustach. Ten zmęczony życiem mutant to raczej skłócony z samym sobą indywidualista, którego osobiste zmagania są źródłem zarówno jego siły, jak i słabości.

Z jednej strony jego samo-zadawane cierpienie wynika z nieustannej walki z dziką, zwierzęcą naturą ukrytą w jego wnętrzu. Logan doskonale zdaje sobie sprawę z tkwiącego w nim niebezpiecznego potencjału i skłonności do agresji, dlatego nieustannie stara się za wszelką cenę je kontrolować i poskramiać. To dla niego rodzaj samobiczowania, przez które może funkcjonować wśród ludzi.

Odrzucona samotność

Z drugiej strony, Logan cały film Logan: Wolverine ogląda za darmo w loopie, męcząc się wspomnieniami utraconej przeszłości i bliskich, którzy odeszli. Jego nadludzkie zdolności sprawiają, że pozostaje samotny i wyobcowany w świecie zwykłych śmiertelników. Nawet w chwilach, gdy znajduje luz i względny spokój, wciąż czuje ból i wyrzuty sumienia z powodu swojej przeszłości.

Image Logan: Wolverine 2017

Podróż z niebezpiecznym ładunkiem - Laura

W Logan: Wolverine na drodze zmęczonego życiem tytułowego bohatera staje niebezpieczna, ale i niezwykle ważna misja - musi zaopiekować się i ochronić młodą dziewczynę o imieniu Laura. Choć początkowo niechętny, szybko orientuje się, że jest ona kimś więcej niż tylko kolejną bezbronna istotą. W rzeczywistości Logan: Wolverine po polsku odkrywa, że Laura to potężna mutantka, posiadająca całkiem podobne zdolności jak on sam.

Podróż, w którą muszą się udać jest wystawiona na liczne zagrożenia - zarówno ze strony złowrogiej korporacji, która jest ich na trop, jak i nieprzewidywalnej natury Laury. Ta młodziutka, niewyrównana emocjonalnie dziewczynka jest groźną bronią, którą niełatwo kontrolować. Logan będzie musiał stawić jej czoła z odwagą, ale i rozwagą, bo jej szalony temperament może ich wszystkich zgubić.

Jak wyglądała meksykańska przygoda bohaterów?

Kluczowa część filmu Logan: Wolverine z lektorem pl rozgrywa się w słonecznym Meksyku, dokąd Logan i Laura muszą się udać, by zrealizować swój niebezpieczny plan. W hodowli Edenie napotykają inne uchodźczynie z tajemniczej korporacji produkującej mutantów - grupę dzieci i nastolatków, którzy również posiadają nadludzkie zdolności.

Oczywiście taka koncentracja potężnych sił nie może pozostać niezauważona. Wkrótce na horyzoncie pojawia się potężny i bezwzględny przeciwnik - żołnierz X-24, którego celem jest wyeliminowanie mutantów. Dochodzi do wielkiego starcia, w którym losy wszystkich Bohaterów przez moment będą wisieć na włosku. Logan: Wolverine z napisami musi zmierzyć się nie tylko z zewnętrznymi wrogami, ale i z demonami własnej przeszłości.

Podobne filmy do Logan: Wolverine

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 18651

Udostępnij