close icon
page-title
Giganci ze stali
Giganci ze stali

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Real Steel
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone, Indie
 • Wydawca: DreamWorks Pictures

Giganci ze stali 2011 - Oglądaj cały film za darmo!

star7
7939Ocen
date2011
date2h 07m

Skomentuj

 • avatar

  FlickFanatic

  |9 godziny temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  BoxsetBinge

  |6 dni temu
  Ja nie wiem z czym ludzie mają problem, chyba jesteś debilem jak nie potrafisz włączyć odpalania tego filmu...po prostu wrzuć do innej karty
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |7 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  DramaDevotee

  |7 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  Kokolonso092

  |7 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  CineCluster

  |10 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  MysterySeeker

  |11 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  SerialowaZuza

  |14 dni temu
  Daje radę na maxa

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Obejrzyj mega wciągający film Giganci ze stali z 2011 roku

Giganci ze stali to film akcji z 2011 roku, który zachwyci każdego fana science fiction i widowiskowych produkcji. Obraz przenosi nas do niedalekiej przyszłości, w której ludzie walczą ze sobą za pomocą wielkich humanoidalnych robotów. Główny bohater, były bokser Charlie Kenton, próbuje wrócić na ring i odzyskać dawną chwałę. Pomóc ma mu w tym znaleziony na złomowisku zardzewiały robot Atom.

Film łączy w sobie ekscytującą akcję z wciągającą opowieścią o drugiej szansie i nadziei pokładanej w outsiderach. Hugh Jackman w roli Charliego Kentona doskonale odnajduje się w tej niecodziennej roli, a jego chemia z robotem Atomem sprawia, że kibicujemy im od pierwszych minut. Giganci ze stali to pozycja obowiązkowa dla każdego fana science fiction i widowiskowych produkcji. Polecamy go szczególnie na emocjonujący wieczór filmowy.

Film zebrał bardzo dobre recenzje i okazał się kasowym sukcesem, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobył również nominację do Oscara za najlepsze efekty specjalne. Jeśli kochasz filmy akcji i lubisz oglądać pojedynki na ringu, to Giganci ze stali są pozycją idealną. Emocjonujące walki gigantycznych robotów na pewno Cię nie zawiodą.

Zobacz walki gigantycznych robotów bokserskich

Jedną z największych zalet Gigantów ze stali są niesamowite pojedynki robotów bokserskich, które stanowią sedno fabuły. Twórcy filmu wnieśli do kina nową jakość, pokazując tytaniczne starcia stalowych maszyn o humanoidalnych kształtach. Walki te trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Robot Atom, choć zardzewiały i podniszczony, okazuje się utalentowanym wojownikiem. Dzięki treningom i opiece Charliego Kentona odzyskuje dawną sprawność i siłę. Jego pojedynki z o wiele większymi i nowocześniejszymi rywalami zapierają dech w piersiach i sprawiają, że kibicujemy mu jak żywemu bohaterowi.

Walki robotów pokazane w filmie wykorzystują najnowocześniejsze efekty specjalne, dzięki czemu wyglądają niezwykle realistycznie i widowiskowo. Twórcy zadbali o każdy szczegół, aby pojedynki te były jak najbardziej ekscytujące. Jeśli kochasz filmy akcji, na pewno będziesz zachwycony tym, co zobaczysz na ekranie.

Giganci ze stali to pozycja obowiązkowa dla każdego fana science fiction i widowiskowych produkcji.

Świetnie zrealizowane sceny walk sprawiają, że seans staje się prawdziwą ucztą dla oka. Adrenalina gwarantowana! Warto dodać, że reżyser Shawn Levy doskonale łączy tu akcję z wciągającą opowieścią, dzięki czemu dostajemy film kompletny pod każdym względem. Giganci ze stali to obowiązkowe seans dla każdego fana science fiction i ekscytujących widowisk.

Przeżyj emocje związane z pojedynkami stalowych olbrzymów

Filmy z gatunku science fiction potrafią zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie, szczególnie gdy w grę wchodzą fascynujące technologie i elementy akcji. Giganci ze stali doskonale łączą te wszystkie elementy, oferując widzom niezwykłe przeżycia i emocje.

Kiedy na ekranie pojawiają się wielkie stalowe roboty, gotowe rozszarpać się na strzępy w tej niecodziennej odmianie boksu, sam ich widok robi piorunujące wrażenie. A gdy zaczynają się ich bezlitosne pojedynki, serce zaczyna bić szybciej z emocji i ekscytacji. Te walki trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!

atom, choć tak mały i zardzewiały, pokazuje prawdziwego bojowego ducha i nigdy się nie poddaje. Nie sposób nie kibicować mu z całych sił. A gdy pokonuje znacznie potężniejszych przeciwników, radość nie ma końca. Giganci ze stali zapewniają emocje na najwyższym poziomie i na długo pozostają w pamięci.

Giganci ze stali to świetna propozycja na wieczór z filmem

Szukasz emocjonującego filmu na wieczorny seans? Jeśli tak, to Giganci ze stali będą strzałem w dziesiątkę. Ten science fiction z 2011 roku ma wszystko, czego potrzeba, by zapewnić świetną rozrywkę.

Przede wszystkim film oferuje mnóstwo akcji i widowiskowych scen z udziałem walczących ze sobą wielkich robotów. Ich pojedynki zapierają dech w piersiach i trzymają w napięciu od początku do końca. Do tego dochodzi interesująca fabuła o relacji człowieka z maszyną i wciągająca historia dawnego boksera szukającego odkupienia.

W rolach głównych świetni Hugh Jackman i Evangeline Lilly. Film zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i okazał się kasowym sukcesem. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji science fiction ostatnich lat. Giganci ze stali zapewnią Ci świetną, pełną emocji rozrywkę na cały wieczór.

Odkryj fascynujący świat przyszłości w filmie Giganci ze stali

Giganci ze stali przenoszą nas do futurystycznej wizji świata, w którym zaawansowane roboty stają ze sobą do walki na ringu. Jest to fascynująca wizja przyszłości, która na długo pozostaje w pamięci.

Twórcy filmu stworzyli bardzo realistyczną i przekonującą projekcję tego, jak mogłoby wyglądać społeczeństwo za kilkadziesiąt lat. Ludzie żyją tu ramię w ramię z robotami, a te z kolei stały się nieodłączną częścią codzienności.

Walki gigantycznych maszyn, które stanowią główną atrakcję filmu, rozgrywają się na ogromnych arenach i przyciągają tysiące widzów. Ich konstrukcja i możliwości zapierają dech w piersiach. To wspaniała okazja, by choć na chwilę przenieść się do tego niezwykłego świata przyszłości pełnego akcji i emocji.

Nie przegap fajnego filmu o walce robotów z udziałem Hugh Jackmana

Hugh Jackman to aktor, który gwarantuje najwyższą jakość każdego filmu, w którym się pojawia. W Gigantach ze stali wciela się w postać Charliego Kentona, byłego boksera, który buduje nietypową relację z zapomnianym robotem Atom.

Jak na swoją filmografię, jest to dość nietypowa rola dla Jackmana, jednak aktor świetnie odnajduje się w tej konwencji i wnosi wiele ciepła do postaci. Jego chemia z robotem Atomem jest kluczowa dla filmu i sprawia, że kibicujemy im od pierwszych minut.

Hugh Jackman udowadnia, że doskonale radzi sobie w każdym gatunku i jest magnesem przyciągającym widzów do kin. Jego obecność w obsadzie to duży atut tej produkcji. Giganci ze stali to naprawdę fajny film łączący science fiction z widowiskowymi scenami walk robotów. Zachęcamy, by nie przegapić tej emocjonującej produkcji.

9 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 7939

Udostępnij