close icon
page-title
Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus
Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Boss Baby: Christmas Bonus
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: DreamWorks Animation Television

Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus 2022 - Oglądaj cały film za darmo!

star6.7
288Ocen
date2022
date0h 47m

Skomentuj

 • avatar

  CineCluster

  |10 godziny temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  SerialowaZuza

  |4 dni temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  FlickFanatic

  |6 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  MysterySeeker

  |8 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  DramaDevotee

  |9 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |13 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus

Nowy film animowany „Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus” to kontynuacja przygód małego szefa Tymoteusza Templetona. Tym razem akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Tymoteusz wraz ze swoją rodziną szykuje się do radosnego i rodzinnego spędzenia Gwiazdki. Jednak złowrogi Zakon Templariuszy knuje intrygę, aby zepsuć wszystkim święta. Czy Tymoteuszowi uda się obronić magię tych wyjątkowych dni i pokrzyżować plany złoczyńców?

Podstępny plan Templariuszy

Okazuje się, że Templariusze znaleźli sposób na uniemożliwienie ludziom celebrowania Bożego Narodzenia. Chcą skraść bombki choinkowe ze wszystkich domów, przez co Gwiazdka straci swój wyjątkowy urok. Gdy tylko Tymoteusz dowiaduje się o tym niecnymplanie, natychmiast organizuje misję obrony świąt. Wraz ze swoją ekipą musi pokrzyżować zamiary Templariuszy.

Z pomocą przychodzą Elfa, Rudolf - renifer Świętego Mikołaja oraz reszta paczki Baby Corp. Razem będą walczyć w obronie magii Bożego Narodzenia. Templariusze jednak przygotowali wiele pułapek. Czy uda im się uratować Gwiazdkę dla wszystkich dzieci na świecie?

Emocjonująca przygoda z ulubionymi bohaterami

„Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus” to wciągająca animacja, która zabierze widza w pełną humoru podróż, aby na nowo przeżyć magię świąt. W filmie czeka nas wiele zwrotów akcji, intrygujących wydarzeń i wzruszających momentów. Na ekranie ponownie pojawią się ukochani bohaterowie znani z poprzedniej części – Tymoteusz, jego starsza siostra Tabita oraz rodzice.

Będzie to z pewnością jedna z tych animacji, które warto obejrzeć w tym świątecznym czasie. Idealny film zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Twórcy oddają klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uwidaczniają wartość, jaką jest bycie razem z najbliższymi w wyjątkowy wieczór. Pokazują, jak ważna jest pomoc bliźnim i dzielenie się dobrem. Budują ciepło rodzinnej atmosfery, która sprawia, że serca robią się radośniejsze.

Gdzie obejrzeć film?

Premiera filmu „Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus” odbyła się 25 listopada 2022 roku. Obecnie animację można obejrzeć na platformach Netflix oraz HBO Max. Każdy miłośnik poprzedniej części przygód Tymoteusza Templetona na pewno będzie zachwycony. To kolejna propozycja na wspólne spędzenie czasu dla całej rodziny.

Z pewnością jest to jeden z tych fajnych filmów, które warto zobaczyć podczas świąt Bożego Narodzenia. Zabawna, wciągająca i pełna zwrotów akcji fabuła na długie godziny przykuje uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Twórcy przygotowali animację w wysokiej jakości HD, dzięki czemu wszystkie detale prezentują się bardzo efektownie.

Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus

Templariusze chcą zepsuć Boże Narodzenie

Jakby niewystarczająco było nieprzespanych nocy i wszechobecnego stresu w okresie przedświątecznym, wrogowie Gwiazdki knują przeciwko nam. Kto tym razem? Zakon Templariuszy - tajemnicza organizacja, której celem jest pozbawienie świata radości z Bożego Narodzenia.

W najnowszej odsłonie przygód sympatycznego szefa-niemowlaka, złoczyńcy wpadli na podstępny plan. Chcą ukraść bombki choinkowe ze wszystkich domostw na świecie. Bez tych kolorowych ozdób, choinki stracą swój blask, a tym samym cała magia świąt.

 • Nie możemy do tego dopuścić! Musimy powstrzymać Templariuszy i ocalić Boże Narodzenie.
 • Tym razem to nie Śnieżynka, lecz sam Tymoteusz Templeton wraz ze swoją ekipą super-niemowlaków stanie w obronie Gwiazdki.

Czy uda im się pokrzyżować niecne plany złoczyńców? O tym przekonacie się, oglądając najnowszą odsłonę przygód sympatycznego Dzieciaka. Trzymamy kciuki za powodzenie misji i mamy nadzieję, że wszyscy razem będziemy mogli cieszyć się pięknie przystrojonymi choinkami i prezentami pod nimi!

Tymoteusz broni świąt przed złoczyńcami

Mały szef wraca w świątecznym wydaniu, aby ocalić Boże Narodzenie! W najnowszej odsłonie animowanych przygód sympatycznego Tymoteusza Templetona, gwiazda serialu stanie do walki w obronie świąt.

Tym razem przeciwnikami Gwiazdki jest tajemniczy Zakon Templariuszy, który knuje podstępny plan ukradzenia choinkowych bombek z całego świata. Bez kolorowych ozdób na drzewkach, magia Bożego Narodzenia przepadnie.

Nie możemy na to pozwolić! Tymoteusz wraz ze swoją ekipą super-niemowlaków wyruszy w misję uratowania świąt.

W trzymającej w napięciu i pełnej zwrotów akcji fabule, fani Dzieciaka zobaczą znanych bohaterów w nowych, świątecznych rolach. Towarzyszyć będzie im Elf oraz Rudolf - renifer Świętego Mikołaja. Wspólnymi siłami spróbują udaremnić plany Templariuszy i ocalić radość z Bożego Narodzenia.

Czy im się to uda? Przekonacie się oglądając najnowszą animację z Tymoteuszem w roli głównej. Trzymamy kciuki za powodzenie misji i liczymy, że Templariusze nie popsują nam świąt!

Wszyscy do wspólnego kolędowania

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy wszyscy gromadzą się przy wspólnym stole. Dzielą opłatkiem, składają sobie życzenia, rozpakowują prezenty i razem kolędują. I właśnie te wszystkie rodzinne tradycje są zagrożone przez knowania Templariuszy!

Na szczęście mamy po swojej stronie oddanych obrońców Gwiazdki z sympatycznym Dzieciakiem na czele. Tymoteusz wraz z ekipą Elfa, Rudolfem i super-niemowlakami nie dopuści do tego, by złoczyńcy popsuli nam Boże Narodzenie!

Trzymamy kciuki, aby wszyscy razem, zgodnie z tradycją, zasiedli do stołów wigilijnych, dzieląc się opłatkiem i składając sobie ciepłe życzenia. A potem wspólnie zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy - od „Wśród nocnej ciszy” po „Przybieżeli do Betlejem”. Bo przecież bez tego, święta nie byłyby tymi prawdziwymi świętami!

Rodzinne emocje pod choinką z DreamWorks

Boże Narodzenie to święta, które spędzamy w gronie najbliższych. Dlatego tak ważne jest, aby ta wyjątkowa noc upłynęła w rodzinnej, ciepłej atmosferze pełnej miłości. I właśnie takie przesłanie niesie ze sobą najnowsza animacja wytwórni DreamWorks „Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus”.

Losy sympatycznego Tymoteusza Templetona tym razem rozgrywają się w świątecznym okresie. Razem z rodziną szykuje się do radosnego przeżycia Bożego Narodzenia, kiedy nagle pojawia się zagrożenie. Tajemniczy Zakon Templariuszy knuje intrygę, aby zepsuć wszystkim święta.

Czy małemu bohaterowi uda się obronić wyjątkowy klimat tych dni? Jak zawsze, może liczyć na wsparcie bliskich – siostry, mamy, taty oraz swoich przyjaciół. Wspólnymi siłami postarają się uratować radość i magię Gwiazdki.

Zapraszamy do obejrzenia wzruszającej opowieści, która pokazuje, jak ważna jest rodzina oraz dzielenie się dobrem z innymi. To z pewnością jeden z tych filmów animowanych, które warto obejrzeć w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.

Bożonarodzeniowa przygoda z rodzinnym ciepłem w tle

W najnowszym filmie animowanym „Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus” spędzimy magiczny, świąteczny czas w towarzystwie sympatycznego Tymoteusza Templetona. Akcja tym razem rozgrywa się podczas Bożego Narodzenia, co daje okazję do przeżycia wzruszającej, rodzinnej przygody z dobrze znanymi bohaterami.

Na uwagę zasługuje zwłaszcza intrygująco zarysowana fabuła - z Templariuszami jako głównymi antagonistami, którzy chcą popsuć wszystkim radość z przeżywania świąt. W roli obrońców występuje zaś mały szef wraz ze swoją paczką, do których dołącza jeszcze elf i Rudolf. Bohaterowie będą walczyć o uratowanie świątecznego klimatu.

Pozytywnie zaskakuje również zabawna akcja, wciągająca od pierwszej minuty, pełna dynamicznych scen i zwrotów akcji. Twórcy zadbali równocześnie o wyjątkowy, rodzinny klimat filmu, który przywołuje radość ze wspólnego, świątecznego czasu. To z pewnością jedna z tych animacji familijnych, które warto dodać do listy najlepszych filmów świątecznych.

Końcowe sceny z morałem dotyczącym wartości płynących z przeżywania Bożego Narodzenia z najbliższymi sprawiają, że serca robią się radośniejsze, a wzruszenie gwarantowane. „Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus” to świetna propozycja dla całej rodziny na wspólne spędzenie wyjątkowego, świątecznego czasu.

7 Podobnych Filmów

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 288

Udostępnij